Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Оффтоп из темы про ровенский АСК

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 23.05.07 16:24:01    

Fishbone написав(ла):
Я так бачу пора для Іринки відкривати цілу тему....

Так и произойдёт. Оффтоп из темы про Ровенский АСК будет перенесён в соответсвующее место.

Повідомленняira © 23.05.07 18:37:32    

по-перше дуже вдячна за таку увагу та прагнення допомогти нашого друга з Рівного Razz вже не так все безнадійно, бо в цьому сезоні я вже стрибала...Просто дехто не розуміє що жарти тут не умісні! подумаєш раз не випригнула а другий раз отравилась... Зі всіма буває...Ліпше би допоиогли морально. Все, бачу треба перебиратись до Рвного. Там народ понимающий... Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняZippo © 23.05.07 19:35:53    

а третый...
а четвертий...
Twisted Evil

ПовідомленняFishbone © 24.05.07 8:14:10    

LOL  весело у вас...

ira написав(ла):
подумаєш раз не випригнула

А шо завадило? Якщо не готова до прига, то не варто гроші викидати. Як я розумію, посадочне місце займала... Спершу нуно себе морально підготовити на землі, прокрутити свої дії в повітрі в голові і тоді все буде норматєльно.... Не переступиш через свій страх на затримки не допустять...
В нас, через страх однієї парашютистки, перевели її з УТ-15 на Д-1-5У (розчиковка)...

ПовідомленняZippo © 24.05.07 8:55:53    

Допустять тільки з Д1-5У на Д-5 Very Happy (під стабілкою шуршати) мені наприклад пішло тільки на користь Smile
ПовідомленняFishbone © 24.05.07 11:06:23    

в нас під стабілкою ще нікого не кидали.... Новачків бояться, щоб по запасці не влупили, а спортсмени вже не нуждаються... хоча декого так би не мішало би кинути.... щоб потоком лапи поставило....
ПовідомленняZippo © 24.05.07 11:44:25    

І нам теж би декого не завадило так кинути щоб вилікувати ізмену, вестибулярний апарат і не правильно випущене шасі Very Happy
ПовідомленняVictorT © 09.06.07 0:13:34    

а я, блин, уже 45 минут машину жду, стою. и трубку не берёт, блин.
ПовідомленняVictorT © 09.06.07 0:53:41    

полтора часа
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU