Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Курси PADI Open Water Diver (Аквалангіст відкритої води)

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 12.11.09 14:06:13    Курси PADI Open Water Diver (Аквалангіст відкритої води)

Привіт народ! Preved
Як всі розуміють - клуб наш не стоїть на місці, а рухається, розвивається, освоює нові ніші... Crazy  А для активного освоєння чогось нового потрібно не просто «пробувати» (і забувати), а активно займатись чимось новим. Для того щоб «активно займатись» — потрібно єстєствєнно вчитись... Так от, від недавнього часу надумали ми займатись дайвінгом Diver
Людина завжди прагнула зазирнути у невідоме, приховане, таємниче... Хто хоч раз занурювався у підводний світ, той назавжди запамятає неперевершені його пейзажі, різноманіття живих форм і спокій затонулих кораблів  Для того, щоб вільно «ходити» у підводний світ, там де хочеться і тоді коли хочеться, самостійно занурюватись, а не башляти постійно дайвінг-клубам за 10-ти хвилинну «екскурсію», потрібно мати відповідний досвід, знання і дозвіл. Відповідно це все треба десь отримати. Зараз є хороша можливість пройти курс — PADI Open Water Diver (дайвер відкритої води) у наших друзів, дайвінг-клубу Nemo Отже про все попорядку.
Для того, щоб ви могли самостійно ниряти з аквалангом, необхідно мати відповідний сертифікат PADI (така собі корочка, яка підтверджує, що ви адекватно поводитись під водою і вмієте обходитись з спорядженням). OWD — це сертифікат початкового рівня, який дасть вам можливість занурюватись разом з своїм партнером (також сертифікованим) на глибину до 18 м. Сертефікат дійсний у будь якій країні світу. Мінімальний вік з якого можна отримати даний сертифікат — 15 років.

Програма навчання включає в себе:
✓ 5 теоретичних занять, протягом яких Ви отримаєте теоретичну підготовку, достатню для здійснення Вами самостійного безпечного підводного плавання.
✓ 5 практичних занять у закритій водоймі (басейн Аквапарку або ж, як альтернатива, мілководна замкнута ділянка відкритої водойми), під час яких Ви відпрацюєте базові навики плавання з аквалангом.
✓ теоретичний іспит (тестові завдання).
✓ закріплення здобутих навиків на відкритій водоймі.

Тепер головне питання — скільки це коштує? Коштує такий сертифікат 350 у.е. Недешево... Surprised Але в даний час час клуб "Nemo" пропонує акцію — «Двоє за ціною одного» (двоє мають ходити на навчання одночасно) А це, як розумієте, в два рази дешевше. І така «халява» навряд чи ще колись буде. Акція діятиме до нового року, але краще з тим не зволікати, бо по перше — зимою є купа часу, по друге — з весни у «Немовців» починуться планові виїзди і на навчання може не бути часу.  Особисто ми з Зіппо уже визначились Diver Хто ще?

P.S. Якщо ви вагаєтесь, не знаєте чи то ваше, боїтесь втопитись на глибині більше 5ти метрів — можете піти на одне ознайомче заняття по програмі Discover Scuba Diving, що в перекладі — Відкрий Для Себе Дайвінг.

P.S. Для новоспечених DSD-шників і OWD-шників відкривається чудовоа можливість пониряти з дельфінами. Без доказів не обійшлось: фото дайвінгу з дельфінами та відео дайвінгу з дельфінами.

ПовідомленняYuraBoxer © 20.12.09 21:29:34    

Уже пройшов курс OWD. Далі буде...
Величезна подяка Міші і Юці!

ПовідомленняХанас © 31.12.09 18:42:38    

Вчора я, Bad boY™ і Міша успішно здали теоретичний екзамен по курсу OWD (Open Water Diver) Yahoo .
Тепер і нам залишилось дочикатись наших сертифікатів OWD, а також закріпити наші навичкі у відкритих водоймах Goof .

ПовідомленняВова © 06.01.10 11:58:56    

Молодцы!!! Поздравляю!!!  Good
ПовідомленняDaishi © 06.02.10 16:12:15    

Ну ось нарешті і ми здали теоретичний іспит...

Якось навіть шкода, що все уже закінчилося, і веселі часи жартування з напарника Twisted Evil (треба було бачити його обличчя коли перший раз йому перекрили кисень Surprised  Shocked і на всплив Diver Crazy ) і згадування своїх же помилок Fool (балон таки не зря треба прикріплювати так, щоб кран був під правою рукою, тому що інакше, якщо регулятор "випадково" попаде за спину, то його вже не знайдеш, а без нього під водою мені стало настільки сумно Very Happy, що Юці довелося ділитися киснем, відразу і завчасно попрактикував дихання з одного регулятора Smile ), і читання розумних книжок та і просто фан під водою Clapping Але, скажу я вам, з Мішою поруч під водою, розвивається жопне відчуття неприємностей Goof Вродь все ще нормально, і кисень ще є, але ти вже точно знаєш що за пару секунд почнуться проблеми Jokingly

Хотілося би подякувати і Міші і Юці за цікаве і веселе навчання  Drink
ЗІ. Судячи по щирому здивуванню Міши з моєї одної помилки в фінальному тесті, в мене чому є стійке враження що я єдиний хто таки дочитав розумну книжку до кінця Crazy
ЗЗІ. Ну і кілька хвіток на згадку Smile

ПовідомленняFistashka © 07.02.10 15:04:29    

Daishi написав(ла):
Мішою поруч під водою, розвивається жопне відчуття неприємностей
Jokingly Вітаю хлопці!!! А де тепер плануєте застосовувати здобуті навички і знання з "РОЗУМНОЇ КНИЖКИ" ?

Daishi написав(ла):
я єдиний хто таки дочитав розумну книжку до кінця Crazy
ПовідомленняANGELo © 07.02.10 21:49:33    

Fistashka написав(ла):
А де тепер плануєте застосовувати здобуті навички і знання з "РОЗУМНОЇ КНИЖКИ" ?
як де?! Shocked Вдома у ванній. Глибина не перевищує критичну. Гідрокостюма не потрібно. Very Happy Ми ж в кінці-кінців не в пустелі живемо.
ПовідомленняFistashka © 08.02.10 1:08:52    

ANGELo написав(ла):
Ми ж в кінці-кінців не в пустелі живемо.

так я ж серйозно,без сарказму.
Цікавлюся вашими планами,може на  екзотичні моря збираєтесь?
ПовідомленняANGELo © 08.02.10 1:35:43    

Fistashka, цілком без сарказму також. Та й Чорне Море теж класне. А там далі буде видно. Smile В кінці-кінців це просто цікаво.
ПовідомленняDaishi © 09.02.10 11:48:22    

Урря  Dance Drink  
Наші сертифікати приїхали  Diver

2 Fistashka
Де плавати? ну наразі варіантів не особливо багато (з найближчих це наприклад Задорожній кар"єр) та Чорне море Smile
Але в принципі при будь-якому відпочинку на морі можна знайти дайв центр
Повідомленняkrista © 28.06.10 0:00:58    

Людиська, хто може позичити спорядження з 9 по 22 серпня?? дуже треба!! (хоча б балон і компенсатор)
П.С. розумію, що може то трохи і наївне питання, але все ж таки! може хтось буде такий добрий! =Smile

ПовідомленняZippo © 28.06.10 11:12:17    

krista написав(ла):
розумію, що може то трохи і наївне питання
На форумі/клубі вас ніхто незнає. Позичити хочите не на один день, та ще й в самий розгар літа. Це не трохи а таки наївне питання.

krista написав(ла):
дуже треба!! (хоча б балон і компенсатор)
Я так зрозумів закордон ви навряд чи збираєтеся, бо з балоном ніхто вас в літак не впустить. Скоріше всього Крим або Шатськ. З грузами і балонами там проблем жодних...

Krista, ви можете звернутися в дайклуб Nemo а точніше до інструктора Міші он же Spiro і спробувати з ним домовитися по тел. +380504305222 за оренду. Хоча є підозра, що ви його знаєте, бо мабуть вчилися в нього...

Повідомленняkrista © 28.06.10 12:16:11    

=)) як то мене ніхто не знає?? ми ж з тобою разом сертифікати дайверів діставали! Wink і з Мішою з Немо я знайома, і з Юкою! те що я можливо тут не дуже свічуся, бо часу на це не маю - це одне! ;Smile справа в тому що я їду на волонтерський табір для пластунів, де буду їм трохи розповідати про дайвінг! відповідно спонсорувати мені це ніхто не буде! от і звернулася на форум, може в когось завалялося лишнє спорядження! Smile
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU