Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Членство в Львів екстрім клуб

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота клубу Сторінка 6 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 10.11.09 11:46:54    Членство в Львів екстрім клуб

Всім привіт!
Ми давно про це говорили, і давно планували, і нарешті, це сталось! Наш Львів екстрім клуб буде оформлений як громадська організація (ГО).
Для чого нам це потрібно?..
По-перше, для того, щоб у клуба нарешті з’явилось власне спорядження, яке буде даватись в оренду членам клубу: палатки, тенти, туристична мебель, спальники, пальники, посуд, аптечки, альпіністичне спорядження, радіостанції, ліхтарики, які всі, як правило забувають.
По-друге, окрім оренди клубного спорядження, члени клубу будуть мати суттєві знижки в різноманітних спорт магазинах та клубах, які займаються активним відпочинком і т.д. (перелік магазинів, клубів, та речей, які в нас вже є ~ на суму 17 000 грн, буде оголошено згодом, коли вже оформиться ГО і в кожного буде персональна пластикова картка, з якою він може отримувати різноманітні знижки та бонуси. Також членам клубу буде відкритий на форумі доступ до «закритого розділу». І таких приємних дрібничок буде ще багато.
По-третє, як у нас є клуб, то буде у нас клубна атрибутика: (прапори, банери, наклейки і т.д.)) і ще багато чого. Самі розумієте, що є речі які для одної людини непотрібні, а для великих груп — самий раз.

Таким чином, члени Lviv eXtreme club будуть мати такі переваги:

✓ безкоштовна оренда спорядження;
✓ знижка в магазинах туристичного спорядження (вже навіть на цьому можна легко «відбити» членський внесок);
✓ знижка в туристичних клубах;
✓ знижка на: роуп-джампінг, сплави, страйкбол;
✓ пріоритет членів клубу при обмеженій кількості місць в клубних поїздках;
✓ доступ до закритих розділів, а також особливий статус на форумі (© синій колір копірайта);
✓ пошта зразка ваш_нік@extreme.lviv.ua (pop3 доступ);
✓ статутні права члена ГО (право голосу на зборах, можливість бути обраним в правління, право висувати ідеї щодо розвитку клубу, та ін.);
✓ ми будемо продовжувати розвивати клуб та сайт і збільшувати кількість переваг та різних фіч.

Членом львів екстрім клубу зможе стати людина, за яку поручаться двоє членів клубу.
Для чого це введено? Для того щоб в клубі не було «лівих» людей, які, наприклад, сплативши членський внесок в сумі 300 грн., взяли в похід клубний пальник Primus — OmniFuel, який коштує 1900 грн., і не пропали, як «ксьонзові качата». Тому, якщо таке і станеться, то за цю «редіску — нехарошоґо чєловека», будуть відповідати його «поручителі». Ті ж товариші, про яких ніхто нічого не знає, також можуть вступати в клуб. У них просто буде так званий «випробувальний термін», після якого члени клубу зможуть їм повністю довіряти.
Також член клубу повинен мати якусь хоча б одну річ (неважливо, чи то футболка, майка, брелок, що завгодно) з нашим логотипом, і не важливо, яким шляхом отриману (куплену в магазині, куплену з оптової партії), подаровану, виграну у конкурсі і т.д.)
І також потрібно бути зареєстрованим в нас на сайті (і мати в профілі відповідну дійсності інформацію, телефони і т.д.).

Тепер найголовніше. По скільки потрібно скидатися? Більшістю було вирішено скидатися по 300 грн (150 вступ і 150 річний внесок). Менше нема змісту. Бо, як ви розумієте, хороше спорядження коштує відповідно, а дешеве нема чого брати тому, що воно буде інтенсивно використовуватись, адже береться на клуб.

Одразу виникнуть питання у людей, які не раз брали участь в клубних заходах і до цього часу їх все влаштовувало, а тут, потрібно ще щось платити. Скажу одразу, вас ніхто до цього не змушує, і від цього любити вас менше не стануть. Просто при клубних заходах доведеться платити якусь символічну платню. Не за саму організацію відпочинку, а за спорядження (його амортизацію), яке буде використовуватися в даний момент.

Цитата:
Гроші можна здати Zippo (тел. +380506687717, ICQ 900100), так і VictorT (тел. +380978673803, ICQ 739996 ), Andrey (+380979905141, ICQ 263243501), або ANGELo (+380672089377, ICQ 133682758). Zippo може практично в любий час в районі Володимира Великого (це район нового ЦУМу, Макдональдс, Аквапарк). Кастор в робочий час (іноді він затримується і пізніше 18 години) може зустрітись біля головного відділення банку Райфайзен-Аваль (вул. Матейка, 8, це поруч з готелем Дністер), або, можливо і в інший час, якщо ви з ним домовитесь і в нього буде час. Andrey в районі Топольної (Балатон) Будь-який час. І ANGELo зможе в районі Сихова або по домовленості.

ZIPPO написав(ла):
Зробив вже карточку від ПриватБанку Cool № карточки 5168 7553 8051 5995 Рукавішніков Валерій Іванович (цього достатньо якщо ви маєте рахунок в ПриватБанку). Якщо поповнювати в інших українських банках, потрібно мати наступні реквізити:
Одержувач: ПриватБанк
Найменування банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299, ЄДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: За поліграфічні послуги, код заказу — ваш нік
Одержувач (П. І. Б., ІПН): Рукавішніков Валерій Іванович
Номер картки одержувача: 5168 7553 8051 5995

Якщо є можливість вказуємо в призначенні платежу свій нік, якщо нема, то повідомляйте мене (через sms, приват, по email, icq, моб), що ви вже проплатили.

крайній раз внесено зміни: ANGELo (24.05.11 11:30:00), редаговано 10 раз
ПовідомленняDenF © 13.04.11 19:12:24    

це я з радістю Smile
ПовідомленняAspera © 24.05.11 11:24:44    

уоуоу, завдяки ораторському мистецтву товаріща Касторского і заманухою на приги, таки піддаюсь на провокацію тут стати синім членом, ггг
вопшем - превед! Preved

ПовідомленняKyzmi4ok © 30.09.11 13:02:16    

Скажіть чи відкритий ще набір до клубу?
Буду радий вступити. Сам відповідальний та чесний не люблю затримувати в себе чужих речей.
Знаю учасника клубу "Lyubko" може би поручився за мене  Wink
Грошики можу переслати через ПриватБанк, не маю поки іншої можливості підвезти бо сам з Золочева (хоча не далеко до Львова) але по друге почав дома гранд ремонти тому весь в клопотах.
На сайті зареєстрований (вся інфа правдива)
Якусь річ з символікою клубу можу прикупити (тільки скажіть де і як)
Внесок обовязково можу сплатити в любий час.
Лишається як то кажуть "поручатєльство" Surprised

Чекатиму відповіді. Звати мене Ігорко Smile

ПовідомленняZippo © 30.09.11 18:27:31    

Kyzmi4ok написав(ла):
Скажіть чи відкритий ще набір до клубу?
Набір круглорічний... (ти вже буш попадати в сезон 2012 р)

Kyzmi4ok написав(ла):
Знаю учасника клубу "Lyubko" може би поручився за мене
Тоже знає, "поручатєльство" якось узгодим.

Kyzmi4ok написав(ла):
Грошики можу переслати через ПриватБанк, не маю поки іншої можливості підвезти
Можна і через ПриватБанк, а можна особисто, при тій чи іншій атракції організованій клубом. Як буде зручно так і роби, але даш знати.

Kyzmi4ok написав(ла):
Якусь річ з символікою клубу можу прикупити (тільки скажіть де і як)
В цій "бородатій" темі (якраз почали робити пробне кліше для оптової партії, так що скоро будуть.
ПовідомленняANGELo © 02.02.12 11:44:02    Членські внески 2012-2013 рр

Тіпа Хелоу! Все має бути в найкращих традиціях! Отже бережемо їх. Не знаю, чи десятинни, чи побори, але клубні членські внески ніхто не відміняв. А справ — не кошені лани, як на Пилипці цілини. Cool
Думаю всі зацінили фантастичні рідкісні кадри технічної новинки ГоуПроу Хіроу! Йоу! Впевнений, що мало хто зміг би побачити те, що побачили завдяки цій маленькій коробочці, яка вже де тільки не побувала. Тому не соромтеся спробувати її у своїх неймовірних пригодах в будь-яку пору року.
Картки. Ох ці вже картки. То дизайн не визначемо ніяк, то не всі надали про себе інформацію, + завжди знайдеться форс-мажор. Цей мажор знайшовся у вигляді авансу за довгостраждалі футболки, які ще не всі забрали. Але скоро весна... Ох як вони стануть потрібні. А ще й ГО необхідно продовжити, і прапори потрібні?! Ех! То все як вода.
Це все лірика. Отже:
Починаєм здавати вже цьогорічний податок у розмірі 150 грн. Для новачків — 300 грн. (150 вступ і 150 річний внесок). Строки: з 01.01.12 по 28.02.12 — 150 грн ; з 01.03.12 по 31.03.12 — 200 грн ; з 01.04.12 по 30.04.12 — 300 грн ; з 01.05.12 — виключення із членів клубу. Поновлення — 300 грн (тобто знову 150 вступ і 150 річний внесок. Наш клуб — це клуб сурйозних. Так що не надо «тягнути кота за лапи».
Приймачі податку: Zippo, особисто або переводом на картку ПриватБанку № картки 6762 4620 5224 1129 Рукавішніков Валерій Іванович (цього достатньо якщо ви маєте рахунок в ПриватБанку) (тел. +380506687717, ICQ 900100), так і VictorT (тел. +380978673803, ICQ 739996 ), Andrey (+380979905141, ICQ 263243501), або ANGELo (+380672089377, ICQ 133682758). Zippo може практично в любий час в районі Володимира Великого (це район нового ЦУМу, Макдональдс, Аквапарк). Кастор, він же ВікторТ, в робочий час (іноді він затримується і пізніше 18 години) може зустрітись біля головного відділення банку Райфайзен-Аваль (вул. Матейка, 8, це поруч з готелем «Дністер»), або, можливо і в інший час, якщо ви з ним домовитесь і в нього буде час. Andrey в районі Топольної (Балатон) Будь-який час. І ANGELo зможе в районі Сихова або по домовленості.
комусь щось не зрозуміло — перше повідомлення даної теми заповнить прогалини інформації.

ПовідомленняZippo © 02.02.12 12:33:19    

Пропоную сьогодня на 19:00 здибатися на пиві в Мілано, або деінде, заодно здати гроші та обговорити поїздку в печеру Млинки.
ПовідомленняSpike © 02.02.12 14:33:40    

і я хочу на пивко Drink
ПовідомленняVombat © 10.02.12 11:29:00    

Після теплої і дружньої вчорашньої посиденьки, кількість членів клубу мала би збільшитись. Фін. зоб. виконані. Ги....
ПовідомленняSpawNTnT © 01.03.12 12:29:09    

Ура, ура, ура нарешті приєднався (офіційно) в клуб ектремалів і алкого***ів Drink  Yahoo
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняLinayre © 01.04.12 22:04:52    

Ще після цьогорічної поїздки в Млинки появилось у мене примарне бажання стати повноправним учасником Екстрім-клубу. Під час недавнього сплаву по Дністру бажання стало нав’язливим і я собі тихенько думала, що от, — поїжджу протягом року на ваші заходи і коли мене вже трохи запам’ятають, акуратно спитаюсь як би це до вас офіційно приєднатись. Була певна, що відбір до членів клубу дуже суворий і пройти його буде вкрай проблемно. А тут проглянула уважніше форум, натрапила на цю тему і виявилось, що все надзвичайно просто, — поручительство, річ з символікою і внесок. Двох поїздок, звісно, замало, щоб хтось за мене міг поручитись, але я і випробувальному терміну буду рада. Тим більше, що членство мені потрібне не стільки заради знижок, чи можливості користуватись спорядженням, скільки заради самого відчуття приналежності. Річ з символікою при першій нагоді візьму, — самій хочеться. Ну і якщо все справді так просто (у що мені досі не дуже віриться), то протягом найближчих днів закину на рахунок внесок. Ось. Звісно, можна було і в двох словах зголоситись, але так вже склалось, що писати я люблю багато. Pardon
ПовідомленняZippo © 14.01.13 17:41:09    

Всім привіт. Настав 2013 р. Прохання здати в казну кулубу щорічні членські побори в сумі 150 грн. (новобранцям 300 грн) бажано до кінця січня, щоб я вже нарешті видрукував клубні карти і з новим списком та зразком карток на 2013 р почав обїзджати магазини і решту закладів в яких у нас є пільги.
Хто не має бажання продовжувати членство, прохання відписати мені у приват або повідомитти іншим шляхом. Новачків прохання відписатись у цій темі і надіслати мені свої данні для картки.

Сама картка. Єдине, що на ній ще буде це все ж таки група крові і термін дійсності.

Гроші можна здати собисто мені або переводом на картку ПриватБанку № картки 6762 4620 5224 1129 Рукавішніков Валерій Іванович (цього достатньо якщо ви маєте рахунок в ПриватБанку) (тел. +380506687717, ICQ 900100), а також Andrey (+380979905141, ICQ 263243501), або ANGELo (+380672089377, ICQ 133682758). Zippo може практично в любий час в районі Володимира Великого (це район нового ЦУМу, Макдональдс, Аквапарк). Andrey в районі Топольної (Балатон) Будь-який час. І ANGELo зможе в районі Сихова або по домовленості.

ПовідомленняSpike © 15.01.13 11:47:52    

І Вам привіт  Happy  Я новачок, мені потрібно 2 рекомендації, хто мене порекомендує?  Very Happy
ПовідомленняZippo © 28.01.13 9:49:40    

Народ! Прохання або доздати гроші або повідомити мене про відмову у членстів.
З 01.02.13 хто не здав, автоматично самі знаєте що, без обід Smile

ПовідомленняHoks © 28.01.13 20:03:45    

Тільки мене не «самі знаєте шо» Smile Буду у Львові доздам, в Приваті рахунку нема. Окей?
ПовідомленняZippo © 28.01.13 20:06:52    

У мене б рука відсохла Very Happy
Сторінка 6 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU