Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Членство в Львів екстрім клуб

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота клубу Сторінка 3 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 10.11.09 11:46:54    Членство в Львів екстрім клуб

Всім привіт!
Ми давно про це говорили, і давно планували, і нарешті, це сталось! Наш Львів екстрім клуб буде оформлений як громадська організація (ГО).
Для чого нам це потрібно?..
По-перше, для того, щоб у клуба нарешті з’явилось власне спорядження, яке буде даватись в оренду членам клубу: палатки, тенти, туристична мебель, спальники, пальники, посуд, аптечки, альпіністичне спорядження, радіостанції, ліхтарики, які всі, як правило забувають.
По-друге, окрім оренди клубного спорядження, члени клубу будуть мати суттєві знижки в різноманітних спорт магазинах та клубах, які займаються активним відпочинком і т.д. (перелік магазинів, клубів, та речей, які в нас вже є ~ на суму 17 000 грн, буде оголошено згодом, коли вже оформиться ГО і в кожного буде персональна пластикова картка, з якою він може отримувати різноманітні знижки та бонуси. Також членам клубу буде відкритий на форумі доступ до «закритого розділу». І таких приємних дрібничок буде ще багато.
По-третє, як у нас є клуб, то буде у нас клубна атрибутика: (прапори, банери, наклейки і т.д.)) і ще багато чого. Самі розумієте, що є речі які для одної людини непотрібні, а для великих груп — самий раз.

Таким чином, члени Lviv eXtreme club будуть мати такі переваги:

✓ безкоштовна оренда спорядження;
✓ знижка в магазинах туристичного спорядження (вже навіть на цьому можна легко «відбити» членський внесок);
✓ знижка в туристичних клубах;
✓ знижка на: роуп-джампінг, сплави, страйкбол;
✓ пріоритет членів клубу при обмеженій кількості місць в клубних поїздках;
✓ доступ до закритих розділів, а також особливий статус на форумі (© синій колір копірайта);
✓ пошта зразка ваш_нік@extreme.lviv.ua (pop3 доступ);
✓ статутні права члена ГО (право голосу на зборах, можливість бути обраним в правління, право висувати ідеї щодо розвитку клубу, та ін.);
✓ ми будемо продовжувати розвивати клуб та сайт і збільшувати кількість переваг та різних фіч.

Членом львів екстрім клубу зможе стати людина, за яку поручаться двоє членів клубу.
Для чого це введено? Для того щоб в клубі не було «лівих» людей, які, наприклад, сплативши членський внесок в сумі 300 грн., взяли в похід клубний пальник Primus — OmniFuel, який коштує 1900 грн., і не пропали, як «ксьонзові качата». Тому, якщо таке і станеться, то за цю «редіску — нехарошоґо чєловека», будуть відповідати його «поручителі». Ті ж товариші, про яких ніхто нічого не знає, також можуть вступати в клуб. У них просто буде так званий «випробувальний термін», після якого члени клубу зможуть їм повністю довіряти.
Також член клубу повинен мати якусь хоча б одну річ (неважливо, чи то футболка, майка, брелок, що завгодно) з нашим логотипом, і не важливо, яким шляхом отриману (куплену в магазині, куплену з оптової партії), подаровану, виграну у конкурсі і т.д.)
І також потрібно бути зареєстрованим в нас на сайті (і мати в профілі відповідну дійсності інформацію, телефони і т.д.).

Тепер найголовніше. По скільки потрібно скидатися? Більшістю було вирішено скидатися по 300 грн (150 вступ і 150 річний внесок). Менше нема змісту. Бо, як ви розумієте, хороше спорядження коштує відповідно, а дешеве нема чого брати тому, що воно буде інтенсивно використовуватись, адже береться на клуб.

Одразу виникнуть питання у людей, які не раз брали участь в клубних заходах і до цього часу їх все влаштовувало, а тут, потрібно ще щось платити. Скажу одразу, вас ніхто до цього не змушує, і від цього любити вас менше не стануть. Просто при клубних заходах доведеться платити якусь символічну платню. Не за саму організацію відпочинку, а за спорядження (його амортизацію), яке буде використовуватися в даний момент.

Цитата:
Гроші можна здати Zippo (тел. +380506687717, ICQ 900100), так і VictorT (тел. +380978673803, ICQ 739996 ), Andrey (+380979905141, ICQ 263243501), або ANGELo (+380672089377, ICQ 133682758). Zippo може практично в любий час в районі Володимира Великого (це район нового ЦУМу, Макдональдс, Аквапарк). Кастор в робочий час (іноді він затримується і пізніше 18 години) може зустрітись біля головного відділення банку Райфайзен-Аваль (вул. Матейка, 8, це поруч з готелем Дністер), або, можливо і в інший час, якщо ви з ним домовитесь і в нього буде час. Andrey в районі Топольної (Балатон) Будь-який час. І ANGELo зможе в районі Сихова або по домовленості.

ZIPPO написав(ла):
Зробив вже карточку від ПриватБанку Cool № карточки 5168 7553 8051 5995 Рукавішніков Валерій Іванович (цього достатньо якщо ви маєте рахунок в ПриватБанку). Якщо поповнювати в інших українських банках, потрібно мати наступні реквізити:
Одержувач: ПриватБанк
Найменування банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299, ЄДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: За поліграфічні послуги, код заказу — ваш нік
Одержувач (П. І. Б., ІПН): Рукавішніков Валерій Іванович
Номер картки одержувача: 5168 7553 8051 5995

Якщо є можливість вказуємо в призначенні платежу свій нік, якщо нема, то повідомляйте мене (через sms, приват, по email, icq, моб), що ви вже проплатили.

крайній раз внесено зміни: ANGELo (24.05.11 11:30:00), редаговано 10 раз
ПовідомленняNadezda_95 © 11.11.09 0:15:47    

Ну типу хотіла я чекати, поки нарід підтягнеться, щоб замаячитись в мегаМодному списочку під нумером 95, або хоча б Дев'яносто Secret , але думаю - нуйогонахзаногу Jokingly
Щось таке знайоме про поручителів лунало з-під пера Сергея, Write таке до болю рідне Yahoo Таке враження, що тобі втюхують взяти кредит Very Happy Ось тобі і причини, і перспективи, і світле майбутнє, і європейське визнання Cool, (а ще забув збакланити конкурентів Vava ), а термін дії - то виходить ПОЖИТТЄВО? Shocked Він починається від дня здачі грошей і діє до тої ж дати наступного року, так? То виходить у всіх дата вступу буде різна чи ми замутим собі дату народження ГО і влаштуєм супер тусню? Goof  Yahoo

ANGELo написав(ла):
Членом львів екстрім клубу зможе стати людина, за яку поручаться двоє членів клубу.
Кахи... Embarassed  Думаю з цим ділом проблем не буде, декотрі над цим вже давно попрацювали Jokingly
п.с. Гроші здам в р-ні Топольної, де ходять цигани Crazy  Goof

Повідомлення7eMEN-off © 11.11.09 10:03:05    

Привет!
Я тут-во почув шо можна до ордену одним ногом вступити. Я з вами, за мене ніхто не поручиться бо я з Левандівки, самі напевно розумієте, шо то за дичь, але гроші дам і прошу мене не ображати!!!

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняAlexxx © 11.11.09 11:05:16    

+1.   Good
Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняAscetic13 © 11.11.09 12:55:03    

Я з вами, приєднуюсь Cool
ПовідомленняSpy_DER © 11.11.09 13:26:34    

І мене записуйте ! Very Happy
За мене можете спитати у Gothik та Lucky
ПовідомленняNeftis © 11.11.09 13:40:19    

І мені одну індульгенцію будь ласка. Не знаю правда, чи знайдеться хтось, хто за мене поручиться.. Smile
ПовідомленняVictorT © 11.11.09 13:44:56    

Смотрю, тут некоторые "давно свои" спрашивают насчёт поручительства.
Начинают терзать смутные сомнения, а кто-то поручится за меня? Surprised Very Happy

UPD. Анжело правильно обьяснил в следующем посте, на что я намекал.

Змінено: VictorT (11.11.09 14:30:37)
ПовідомленняANGELo © 11.11.09 14:05:49    порука в клубі

Шановні майбутні члени та ...члених... (не знаю навіть як назвати) Very Happy. Давайте може тут не будемо полеміку розвивати стосовно поруки. Думаю логічно зрозуміти, і в головному повідомленні написано, що навіть якщо ніхто не може вас рекомендувати, то є випробувальний термін, і вас приймуть як свого. Питання деяких людей (які вже давно приймають участь у житті клубу) стосовно поруки виглядає нелогічно, або просто немає про що поговорити. Достатньо написати про своє бажання, і якщо вас рекомендують -то хто. Все. Особливості проживання свого району, хто там проживає і наявності води, а також можливу кількість потенційних членів (...) - необов'язково. Думаю зрозуміло. Дана тема є фактично списком, а не балачкою.
ПовідомленняCamomile © 11.11.09 14:22:25    

приєднуюсь і урочисто клянусь... Smile
ПовідомленняRobinzon © 11.11.09 16:06:26    

За Спарту!!! Yahoo  (тобто мене запишіть) Very Happy
Повідомлення7eMEN-off © 11.11.09 17:41:18    

Robinzon написав(ла):
За Спарту!!!   (тобто мене запишіть)
Я за нього ручаюсь!! Нормальний пацан, правда з Сихова, але то нічьо!!!
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняFreemko © 11.11.09 21:31:16    

і мене запишіть, якщо можна... гроші будуть як тільки повернусь до Львова.
ПовідомленняYdrozhdzhal © 12.11.09 20:48:14    

Я теж до вас, Батькові вже раніше про то казав, гроші здам як тільки буде можливість, або зустріч якась.
ПовідомленняFistashka © 13.11.09 1:01:28    

Щойно прочитала!
Не можу пропустити нагоди бути офіційно з вами в extreme.lviv.ua  Yahoo
ПовідомленняUmo4k@ © 14.11.09 23:25:35    

І я, і я, і я хочу бути з вами!!! Dance2  Dance2  Dance2
Сторінка 3 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2018, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU