Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дайвінг в аквапарку Пляж. Програма Discover Scuba Diving

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 08.11.09 21:48:32    Дайвінг в аквапарку Пляж. Програма Discover Scuba Diving

Хелов піпли Preved
На дворі "зюзя", грип, такзвана «епідемія», всі сидять по домах у масках Kilroy Таке може влаштувати будь кого, тільки не нас! Не Lviv eXtreme Club! Нас медом не корми, а давай чогось свіженького спробувати Crazy І тут нам не страшні ніякі епідемії, ги-ги Very Happy Ну ближче до тіла...  ой, тьху! Ну ви поняли Smile
Так от, були ми вчора, тобто 7.11.2009р. в львівському аквапарку «Пляж». Скажете, що там особливого? А ось що. Зараз там можна пройти ознайомчі заняття по дайвінгу — програма «Відкрий Для Себе Дайвінг» Що це значить? Це значить, що за попередньою домовленістю ви можете записатись на ознайомче занняття і звичайно успішно пройти його Crazy  «А хто вже ниряв?» — скажете ви. А «повторєніє мать учєнія», лишній раз не помішає Smile Тим більше за таку, чисто символічну плату. На самому занятті вам розкажуть шо, по чом і як, тобто проведуть інструктаж по поводженні під водою, ознайомлять з технікою і ще купу всього цікавого розкажуть... Ну і звичайно ви зануритесь під воду Diver Ось, що на вас чекає:
Цитата:
* Насамперед, ви отримаєте задоволення і чудово проведете час.
* Ви зробите свій перший подих під водою і побуваєте в стані невагомості.
* Ви отримаєте свідотство PADI DSD яке дасть право продовжити навчання як в нашому клубі так і в одному з 4700 центрів PADI у будь-якому місті світу.
Після проходження курса ви можете записатись на курс PADI OWD — Аквалангіст відкритої води. Лише декілька цікавих занять відделятимуть вас від момента, коли ви зможете пізнавати тайни підводного світу. Дайвінг може стати захопленням усього вашого життя — освоїти його зовсім не важко.
А я такий крутий перець New russian я і без акваланга на 5м ниряю... можу і на 10... А там басейн всього три метра глибини  Мимоволі згадується вчорашній спор, про дайвінг і скайдайвінг, про те, що краще по відчуттях, серйозніше і т. п. Так от. Щоб далеко не ходити і не вдаватись в подробності, наведу один простий приклад. Уявіть собі гумовий шарік обємом скажем 1 літр. Ви його на поверхні води надули і занурили під воду. Під водою тиск збільшується на 1 атмосферу з кожними 10-ма метрами глибини. Відповідно на 10ти метрах цей шарік уже займатиме 0.5 літра... тільки тиск в ньому буде вдвічі більший (згадуйте фізику, так-так) Тепер уявіть собі, що ви надули шарик під водою... на тих же 10ти метрах. Той сам літровий шарік (надули його на повний обєм) І відпустили, щоб він виринув... Здогадуєтесь що з ним буде на поверхні??? Правильно, він трісне Surprised До чого я це все..? А до того, що людські легені — це теж свого роду «шарік» з яким аналогічний ефект теж може бути. Так звана «баротравма» легень. І таку баротравму можна получити навіть в 3х метровому басейні. (звичайно в легшій формі)
Це я так, зробив відступ для скептиків, щоб не думали, що у дайвінгу все так просто. Звичайно з усіма такими моментами вас ознайомлять і відповідно проінструктують, щоб подібного не траплялось. Власне тому і вибрано басейн, бо там безпечніше. Ще ви спробуєте кілька вправ — «маятник» (балансування глибини за допомогою зміни обєму власних легень), спробуєте виймати октопус (штука яка у вас в роті і через яку ви дихаєте) під водою і знову відновлювати дихання з ним, спробуєте штучно заливати окуляри водою і позбавлятись від неї (безпосередньо під водою)
І ще купу всього цікавого ви дізнаєтесь! Воно того варте, повірте Wink
Пруфік — фото з дайвінгу та дивимось відео з дайвінгу в аквапарку Пляж. Дивимось і коментуєм Goof

P.S. Для новоспечених DSD-шників і OWD-шників відкривається чудовоа можливість пониряти з дельфінами. Без доказів не обійшлось: фото з дельфінами» і та відео з дельфінами.

Змінено: Andrey (08.11.09 22:08:51)
ПовідомленняХанас © 05.12.09 22:32:19    

Цього тижня я із братом (Bad boY™) вирішили одну можливість реалізувати, яка була нашою маленькою мрією (аматорське підводне плавання з аквалангом).
І нам  сьогодні нарешті вдалось Goof зробити перші кроки у підводний світ Diver
Хоча я ще не ниряв в кристально чистих водах тропічних морів в оточенні різнобарвних риб і коралів, і дослідження затонулого неподалік від якого-небудь острова корабля... але мені так сподобалось, Yahoo що вирішив завтра повторити ознайомче заняття по дайвінгу, у компанії ZIPPO, SPIRO, ANGELo, Uliasia, Oksanka...

ПовідомленняХанас © 06.12.09 20:10:56    

Ханас написав(ла):
вирішив завтра повторити ознайомче заняття по дайвінгу
Сьогодні я знову реалізував свою можливість набратися більшого опиту у заняттях по дайвінгу Diver
В цей день не  Міша (інструктор) ускладнив мені завдання, а можна сказати що я йому JokinglyБуло мені доволі інтересно спостерігати Cool як SPIRO жестами Secret  з'ясовував у ZIPPO де розчинився третій (тобто я), а я весь цей період (коли він мене шукав) плавав над ним Diver і спостерігав за цим процесом Goof
А також я сьогодні очевидно не засну, бо  нехотячи обідив Surprised  одну нашу екстрималку (Oksanka), бо совість то точно не дасть мені забути цей прикрий інчендент.
А загалом день можна сказати вдався Drink .......

ПовідомленняUliasia © 07.12.09 16:43:51    

Привітик всім!!!! Сьогодні мене переповнюють, навіть можна сказати розривають прекрасні емоції!!! А все тому, що мені вдалося здійснити свою давню мрію - ДАЙВІНГ (звичайно за сприяння чудових і неперевершених АNGELo, Zippo і інструктора Міші). Чесно кажучи вам по-секрету  Very Happy , хоча я так хотіла попірнати, але почувши про закладання вушок під водою, про те, що вода може попасти під маску і т.д. мені страшнувато стало. А виявилось зовсім не страшно, навіть дуже прикольно!!! Я швиденько зорієнтувалась. Почувалася як рибка у воді  Diver Хі!! дослідила все дно басейна, потягала  за ласти друзів-дайверів Goof . Сподобалось розмовляти жестами, так можна весело поприколюватись  Crazy   Свята неділенька удалась на славу!!!!

Фото з недільного дайву.

ПовідомленняOksanka © 07.12.09 19:07:26    

Uliasia написав(ла):
Свята неділенька удалась на славу!!!!

Це точно!!! Дайвінг--це круто!!!
Було так багато приємних вражень і емоцій!!!!!!  Yahoo
Спочатку звичайно було трохи страшно : я боялась, що як тільки буду у воді я забуду що і як там робити Unknow, навіть затримувала дихання перших кілька секунд Embarassed
Було дуже цікаво спостерігати за людьми в басейні, що плавали в той час над нами Search sky , "рачкувати" по плитці басейну .
Звичайно це не вкрите коралами дно океану, але дуже і дуже класно!!!!!
Вже всіх в університеті агітую спробувати!!!!!! Clapping
ПовідомленняSpiro © 22.12.09 17:11:48    

Моим волевым решением (конечно посовещавшись с ЮКОЙ) я решил презентовать почетный приз Мега супер майку для занятия дайвингом и другими видами спорта самому настырному из учеников.
ЮРИЮ ЗИНЧУКУ Ура!!! Drink  Drink  Drink
Чтобы ни у кого не было сомнения в подтасовывании, в момент вручения приза присутствовали некие (по некоторым источникам) активные члены Экстрим клуба.
Майка кстати обалденная сам себе решил такую же подарить.
Так что завидуйте по доброму и ждите может и вам повезет. Принимайте участие в наших программах "І буде вам щастя" Very Happy  Very Happy  Very Happy
Думаю что программа DSD (открой для себя дайвинг) будет продолжена и после праздников.

ПовідомленняANGELo © 22.12.09 17:26:02    

SPIRO написав(ла):
ЮРИЮ ЗИНЧУКУ Ура!!!!
Віват, Панове! Віват! Clapping
ПовідомленняSpiro © 22.12.09 17:30:28    

Я конечно хотел ее тебе подарить, но блин такого размера не нашлось просто!!
ПовідомленняANGELo © 22.12.09 17:54:24    

SPIRO написав(ла):
Я конечно хотел ее тебе подарить, но блин такого размера не нашлось просто!!
мені?... Embarassed  Angel
Нічого страшного. Міг прийняти приз в грошовому еквіваленті. Cool ЗІ: я, блін, що самий товстий зв всіх? Ааааа Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

ПовідомленняDaishi © 22.12.09 18:18:36    

Cool
Плавали, знаєм Very Happy
Як раз в той момент ми з співробітником мали заняття по програмі OWD Diver.
Трішки образилися, що майку дали не нам і, враховуючи розміри співробітника Very Happy , навіть подумували її "позичити", але враховуючи, що в балоні на заняття в мене було тільки 50 атмосфер вирішили не ризикувати, щоб повітря в мене не закінчилося навіть без перекривання Crazy  (шутю звичайно про "позичити" Acute)

ЗІ
Oksanka написав(ла):
Звичайно це не вкрите коралами дно океану, але дуже і дуже класно!!!!!

Ага особливо коли піднімеш всю "чистуту" з дна басейну Goof
Ми якось навіть на повному серйозі спорили чи не варто би купити пару карасів/карпів в ВАМі і закинути в басейн
Crazy
Для повної відповідності  Very Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 16.01.10 17:57:05    мова жестів у дайвінгу

Preved Алоха!!!
Спочатку була кава? Very Happy
Ні, спочатку був конкурс Міс Львів Екстрім Клаб 2009, і якби не почесне 2 місце в ньому, то я мабуть ще не скоро думала про спроби нирнути в зовсім інший, такий вологий та прозорий світ, де "кафель весь такий, такий... одинаковий" (с) Leona Very Happy
Іронія.
Мені було аніскілечки не страшно!!! LOL  Ані грамульки! LOL Та я навіть оком не моргнула (зі своїми пречудовими фіолетовими лінзами) Cool Та я була така сурова і безстрашна, що навіть слухати не хотіла інструктаж.... Cool
Істина.
Як на сповіді кажу-йшла на той дайв як на примусову каторгу, як на держ.екзамен; було таке відчуття, наче я комусь винна чемодан долярів, і мені хочуть влаштувати за це "тьомную" під водою Kilroy Shocked Але бадьорі слова підтримки вчора мене налаштували на позитив Happy (типу "нігті на ногах обстрижи, щоб ласти не порвати!" і т.п.)
Відкрий свої очі.
Найяскравіше враження - це перехід в інший вимір, себто під воду, саме цей момент. Чомусь мені закарбувалось в голові, і я дуже здивувалась - під водою "зображення" довкола стало наче виразніше, це як дивишся частину фільму по старому чорно-білому ящику, а іншу частину - вже на широченній плазмі, чітко, виразно, насичено, кольорово... Goof (Правда звук пропав Unknow)
Під водою паніка пропала, так комфортно стало, ммм.... Angel Трохи вітряно було, але добре, що Лакі прихопив з собою шапки, то ми трохи їх юзали Goof Поплавали, мені навіть періодами було смішно, але поржати не вдалось Jokingly  
Було справді цікаво (досі я ніколи не ниряла), і ця загадкова тиша - то такий релакс Angel І мабуть плитка басейну наштовхнула на думку про те, як класно буде десь у морі...
ХЕПІ ЕНД
Міша, дякую за терпіння, позитив і хорошу науку!!! Allakh
Валерій, Андрій, Ігор, і навіть періодичними запливами - Сергій, дякую за компанію! Smile

ПовідомленняLucky © 16.01.10 18:45:26    

Nadezda_95 написав(ла):
Мені було аніскілечки не страшно!!!   Ані грамульки!   Та я навіть оком не моргнула (зі своїми пречудовими фіолетовими лінзами)   Та я була така сурова і безстрашна, що навіть слухати не хотіла інструктаж....
Very Happy  Very Happy  Very Happy

"І мну там був, і октопус в зубах тримав, і під водою дихав і не відїжджав" Very Happy
Про те, що я буду сьогодні ниряти з аквалангом мені моя служба контр-ровідки Cool  повідомила вчора (ну майже вчора Cool я вже і раніше здогадувався )
Особливо хочу відмітити, що у мого співробітника вчора був ювілей 30 років і Я, для того щоб пірнути майже не банячив! Drink Very Happy (ну крім вина коньяку і пива Goof)

Наш інструктор Міша досить скоро пояснив всі мінімальні знання які нам треба для занурення і О ЧУДО! Я відчув себе знову першоразником!!! Very Happy  Crazy Я згадав молодість! Як перший раз в перший клас!! Very Happy Crazy Goof

Зловив себе на думці, що коли закінчився інструктаж, на якому Міша нам казав шо ми маємо деякі вправи виконати під водою, я собі подумав " А де репетиція на землі? А де план прижка? А як на рахунок Дій в Особливих Випадках? А шо нема ніякої запаски шолі?? Та хоть напрямок вітру покажіть! Very Happy Very Happy "
Ладно, не ссать, вдягаєм парашути, смачно плюєм в маску шоб не запотівала і на взльот!
Під водою я осовоївся як на мене досить швидко, якшо не рахувати одного тупежа коли не міг знайти клапан спуску/підйому.

Враження від занурення позитивні Good  Good  Good Досить незвично було усвідомити, що всі звуки які я чув під водою були тільки шипіння повітря в октопусі і веселі бульбашки на видоху! А ще відчуття якогось іншого простору, зверху плавають люди а ти тут сидиш під водою і дивишся на них знизу! Взагалі клас!!! Good і плавати в аквалангах кльово - куди спрямуєш тіло туди і пливеш. Тільки вот розвороти в мене швидкі не получались - полюбому радіус розвороту більше метра або двох.
А ще я під водою знайшов "водорослі" Smile - два листочка які незрозуміло як опинились в аквапарковому басейні Smile

Був прикол коли до мене приплив під воду Анжело, а він був без аквалангу, і шось почав копошитися біля мене, а потім я вже побачив що він взяв мій запасний октопус і приєднався до нас) шкода шо не на довго, а то круто було б йому то біля мене трохи посидіти, то до іншого перейти!

Коротко можу сказати, що на перше занурення абсолютно нічого складного немає - це раз. Шкода що ниряли в басейні а не на Червоном морі - це два Cool, Спробувати треба ОБОВЯЗКОВО - це три! Воно того реально вартує! Уявляю який прікол пірнути десь в цікавішому місці! Good  Good  Good

Ну і четверте - SkyDiving rulezzzz Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer

ЗИ Дякую Камрадам Валєрі, Андрію, Сергію, інструктору Міші Clapping  і русалочці НадіSmile за нові супер-кльові враження!  Drink  Drink  Drink

ПовідомленняANGELo © 16.01.10 19:00:06    Дайвінг в аквапарку

Nadezda_95 написав(ла):
під водою "зображення" довкола стало наче виразніше, це як дивишся частину фільму по старому чорно-білому ящику, а іншу частину - вже на широченній плазмі, чітко, виразно, насичено, кольорово...
може інколи треба пил на своєму телевізорі протирати. Ну хоча б на екрані. Cool

Nadezda_95 написав(ла):
але поржати не вдалось
цілком можна. Ще й якщо бачити як Андрій бульбашки пускає. Про що я вже писав вище.

Nadezda_95 написав(ла):
Та я була така сурова і безстрашна
..., що тебе не впізнати на дефіле на протилежній стороні басейну, поки не привіталася. Very Happy Зате з Мішою гарно обговорили що і як, поки дефілювала. Ну впізнав би тебе, то не обговорювали б звичайно. Angel

lucky написав(ла):
шкода шо не на довго
та то мене Міша прогнав (типу, мол, не використовуй повітря). А з ним краще не сперечатися.
Ну що ж. Команди "Тюлєнєй" і "Тюлєних" в нашому клубі прибуло. Вітаю!

ПовідомленняNadezda_95 © 16.01.10 19:17:58    відповідь :р

ANGELo написав(ла):
може інколи треба пил на своєму телевізорі протирати. Ну хоча б на екрані.
ANGELo написав(ла):
що тебе не впізнати на дефіле на протилежній стороні басейну, поки не привіталася.
Nadezda_95 написав(ла):
Відкрий свої очі.
Wink
ПовідомленняVictorT © 16.01.10 21:24:58    

lucky написав(ла):
Ну і четверте - SkyDiving rulezzzz
Very Happy
ПовідомленняLeona © 17.01.10 1:05:35    

Nadezda_95, VictorT, малослів'я дуже цінується Allakh Very Happy
Вітаю, до речі. Сьогодні "день прожитий недаремно" (с) для вас обох. Один в скайдайві відкрив сезон, інша спробувала вперше дайвінг. Drink Чесне слово так заздрю, бо тут от зашиваюсь з курсовими і мене покриває з головою через ту сесію, а люди ниряють в різні середовища, ще б не заздрити Crazy То так..., написано сонною студенткою в безсонну ніч Very Happy  Молодці! Drink

Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU