Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дайвінг в аквапарку Пляж. Програма Discover Scuba Diving

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 08.11.09 21:48:32    Дайвінг в аквапарку Пляж. Програма Discover Scuba Diving

Хелов піпли Preved
На дворі "зюзя", грип, такзвана «епідемія», всі сидять по домах у масках Kilroy Таке може влаштувати будь кого, тільки не нас! Не Lviv eXtreme Club! Нас медом не корми, а давай чогось свіженького спробувати Crazy І тут нам не страшні ніякі епідемії, ги-ги Very Happy Ну ближче до тіла...  ой, тьху! Ну ви поняли Smile
Так от, були ми вчора, тобто 7.11.2009р. в львівському аквапарку «Пляж». Скажете, що там особливого? А ось що. Зараз там можна пройти ознайомчі заняття по дайвінгу — програма «Відкрий Для Себе Дайвінг» Що це значить? Це значить, що за попередньою домовленістю ви можете записатись на ознайомче занняття і звичайно успішно пройти його Crazy  «А хто вже ниряв?» — скажете ви. А «повторєніє мать учєнія», лишній раз не помішає Smile Тим більше за таку, чисто символічну плату. На самому занятті вам розкажуть шо, по чом і як, тобто проведуть інструктаж по поводженні під водою, ознайомлять з технікою і ще купу всього цікавого розкажуть... Ну і звичайно ви зануритесь під воду Diver Ось, що на вас чекає:
Цитата:
* Насамперед, ви отримаєте задоволення і чудово проведете час.
* Ви зробите свій перший подих під водою і побуваєте в стані невагомості.
* Ви отримаєте свідотство PADI DSD яке дасть право продовжити навчання як в нашому клубі так і в одному з 4700 центрів PADI у будь-якому місті світу.
Після проходження курса ви можете записатись на курс PADI OWD — Аквалангіст відкритої води. Лише декілька цікавих занять відделятимуть вас від момента, коли ви зможете пізнавати тайни підводного світу. Дайвінг може стати захопленням усього вашого життя — освоїти його зовсім не важко.
А я такий крутий перець New russian я і без акваланга на 5м ниряю... можу і на 10... А там басейн всього три метра глибини  Мимоволі згадується вчорашній спор, про дайвінг і скайдайвінг, про те, що краще по відчуттях, серйозніше і т. п. Так от. Щоб далеко не ходити і не вдаватись в подробності, наведу один простий приклад. Уявіть собі гумовий шарік обємом скажем 1 літр. Ви його на поверхні води надули і занурили під воду. Під водою тиск збільшується на 1 атмосферу з кожними 10-ма метрами глибини. Відповідно на 10ти метрах цей шарік уже займатиме 0.5 літра... тільки тиск в ньому буде вдвічі більший (згадуйте фізику, так-так) Тепер уявіть собі, що ви надули шарик під водою... на тих же 10ти метрах. Той сам літровий шарік (надули його на повний обєм) І відпустили, щоб він виринув... Здогадуєтесь що з ним буде на поверхні??? Правильно, він трісне Surprised До чого я це все..? А до того, що людські легені — це теж свого роду «шарік» з яким аналогічний ефект теж може бути. Так звана «баротравма» легень. І таку баротравму можна получити навіть в 3х метровому басейні. (звичайно в легшій формі)
Це я так, зробив відступ для скептиків, щоб не думали, що у дайвінгу все так просто. Звичайно з усіма такими моментами вас ознайомлять і відповідно проінструктують, щоб подібного не траплялось. Власне тому і вибрано басейн, бо там безпечніше. Ще ви спробуєте кілька вправ — «маятник» (балансування глибини за допомогою зміни обєму власних легень), спробуєте виймати октопус (штука яка у вас в роті і через яку ви дихаєте) під водою і знову відновлювати дихання з ним, спробуєте штучно заливати окуляри водою і позбавлятись від неї (безпосередньо під водою)
І ще купу всього цікавого ви дізнаєтесь! Воно того варте, повірте Wink
Пруфік — фото з дайвінгу та дивимось відео з дайвінгу в аквапарку Пляж. Дивимось і коментуєм Goof

P.S. Для новоспечених DSD-шників і OWD-шників відкривається чудовоа можливість пониряти з дельфінами. Без доказів не обійшлось: фото з дельфінами» і та відео з дельфінами.

Змінено: Andrey (08.11.09 22:08:51)
ПовідомленняVitalik-ataman © 13.11.09 19:58:51    

а що там з підводною зйомкою $$$ ?
ПовідомленняZippo © 13.11.09 20:29:33    Підводна зйомка

vitalik-ataman написав(ла):
а що там з підводною зйомкою $$$ ?
А що з зйомкою? Якщо вас інструктор, ще буде знімати, то ви, потопитись як кошенята Very Happy бо як правило плаває 3-5 чоловік і потрібно за вами всіма пильнувати, а не думати як краще зняти. В нашому випадку коли ми плавали, то знімав я, бо маю свій бокс для підводної зйомки (Sony MPK-THD) і вже не раз пірнав -  тому з цим у нас проблем не було. Я думаю що з Мішою (інтруктором) можна домовитися, а що це буде коштувати і чи він за це візьметься хз (питайтесь в нього). Є ще інший варіант, щоб група 3-5 людей скинулись мені на вхід і сам дайв тоді б я вас і познімав, інакшого виходу нема...
ПовідомленняVitalik-ataman © 13.11.09 21:53:22    

ZIPPO написав(ла):
Є ще інший варіант, щоб група 3-5 людей скинулись мені на вхід і сам дайв тоді б я вас і познімав, інакшого виходу нема...
бізнесмен-екстремал Very Happy
ПовідомленняZippo © 13.11.09 22:10:44    

Vitalik-ataman, видно я погано сформулював свою думку в попередньому повідомленні. Зараз буде вона звучати так - ви все ставите + 10$ (по 5$/год (~ середня платня)), це тіки за сирий матеріал. За кліп доведетья окремо $. Ось тепер я буду бізнесмен екстремал Cool Просто коли хочеш зробити добро, люди думають, що ти ще на них наживаєшся, такий уж у нас мінталітет... Та й за гроші я б не підписався, я краще буду пити пиво з друзями в цей час Very Happy
ПовідомленняVitalik-ataman © 13.11.09 23:17:29    

перший варіант, був цікавівішим, і не в мінталітеті справа... ЗЫ я ж не писав, що щось не подобаєтся.. Smile
ПовідомленняTymur © 16.11.09 12:10:58    Дайвінг

Ниряв в цю суботу - прикол дикий, навіть не чекав, що то така прікольна штука.
Разок навіть мене на ізмєну висадило - вода в рот попала Wink але якщо не кіпішити то все досить просто.
Інструктор - веселий чудік і пояснює толково, навіть під водою на мігах Smile
Дайвінг - бомба, раджу.
ПовідомленняLestat © 16.11.09 14:28:11    

І я в цю суботу ниряв, супер! Хочу ще Smile
Дайте фотки...
ПовідомленняВова © 17.11.09 9:58:06    

Поздравляю!!!
Сам искал у вас фотки, ведь очень интересно посмотреть и вспомнить как сам не понимал куда я попал Very Happy
Часть фоток выклал Миша (инструктор)
ПовідомленняSpiro © 17.11.09 13:04:37    

В пошлую субботу еще 4  сторонников  Экстрим клуба - как оказалось совсем не парашютисты Very Happy но склонные ко всем видам ПАРЕНИЯ прошли курс DSD и тем самым подтвердили что всегда можно с пользой и весело провести время - даже в карантин.
Отлично все получилось у ребят некоторые даже превзошли все ожидания "висели" в воде не хуже самого Very Happy  Very Happy  Very Happy  SPIRO
Знал бы что так будет легко взял бы камеру Cool

dsd22.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  60.68 KB
 Переглянуто:  2302 раз(ів)

dsd22.jpg

DSC09255.jpg
 Опис:
SUBекстремали!!!
 Розмір файлу:  52.92 KB
 Переглянуто:  2308 раз(ів)

DSC09255.jpg

ПовідомленняSpiro © 19.11.09 13:40:28    Кращому учню програми DSD - Футболка для дайвінгу фірми JOBE

По закінченню АКЦІЇ DSD дайвінг клуб НЕМО визначить кращого учасника програми, який отримає в подарунок футболку для дайвінгу та будь-яких водних видів спорту американської фірми JOBE.
Ціна - 330 грн.

Вперед, у кожного є шанс!!! Clapping  Clapping  Clapping

RG Britain.jpg
 Опис:
футболка для дайвінгу
 Розмір файлу:  22.33 KB
 Переглянуто:  2239 раз(ів)

RG Britain.jpg

ПовідомленняANGELo © 24.11.09 15:05:31    Я "Відкрив Для Себе Дайвінг" DCD

Моя небесна особа, а також Андрей, і всюдисущий Зіппо, разом з якоюсь втаємничою незнайомкою — Lili, яка потім виявилася зовсім не втаємничою, в суботу з самого срання, біля 1 години дня, почалапали в аквапарк. Взагалі-то я перший раз був там в аквапарку. Інструктаж. Який мене здивував. Здивував тим, що пояснювали як в першому класі. Ну це добре з другої сторони. Якщо так пояснювали значить попадалися повні олені. Very Happy Це було моє друге занурення в моєму житті, тому ніякого шоку не було. Відразу пригадався мій перший інструктаж. Спочатку виконували певні вправи на дні басейну. Найбільше пам’ятаю кумедну сцену коли треба було показувати, що випускаєш повітря ротом. Рекомендую всім особливу увагу звернути на вираз Андрея. Я як побачив, то думав, що лусну прямо в басейні, і наковтався води, бо не міг тримати рот зімкнутим зі сміху, щоб той октопус втримати. Very Happy Зате цією ситуацією переконався, що можна навіть сміятися під водою. Одним словом це було щось неймовірне! Потім час від часу згадуючи це сміявся. Після закінчення вправ всі розбрелися по дну басейну, як підводні таргани. Спробували ми і книгу почитати, і шахи зіграти, навіть зіграли в дурня в карти. Також я спробував деякі вищі фігури низького пілотажу, час від часу використовуючи турбонадув. Час від часу з серйозно-розумним виглядом пропливав той же всюдисущий Зіппо. Cool Все вдалося. Дякую всім. На підтвердження моїх слів — фото з дайвінгу в аквапарку Рляж.
ПовідомленняLili © 24.11.09 16:46:27    Програма Discover Scuba Diving

Привіт Preved
Напишу я вам свою історію! Якось, одного чудового, сонячного дня Lili вирішила попробувати себе в ролі русалки. Jokingly Біля аква парку я зустрілася з 3-ма агентами Cool  Cool  Cool  і ми всі дружньо побігли долати басейн Very Happy Я не боялася, ні, ані трішки. Але...! Коли я послухала інструктаж і на мене наділи купу якогось приладдя, посадили біля басейну мій спокій втік у безодню... Але не все так страшно як здається Smile Мені настільки сподобалось під водою, що я пізніше і виходити не хотіла з відтам Smile Саме смішніше було дивитися на людей, які плавали вверху (вони і не підозрювали, що за ними спостерігають) Very Happy Гарно провели час! Цікаво, під водою пограли в шахмати, в карти! Де ж я таке колись робила, бачила? А тепер б в море... Ехххх.
Хочу ще Smile Дякую Андрію, Валєрі та Сергію за хорошу компанію та гарно проведений час! Аааа, та звичайно інструкторам, без них нікуди Smile

ПовідомленняDaishi © 27.11.09 11:36:55    

Домовився з Мішою на неділю  Goof
Бум пробувати Diver
ПовідомленняDaishi © 30.11.09 11:44:23    

Усьо.
З'явилися нові іхтіандри  Very Happy
Футболка нам правда не грозить, ну але "не очень то и хотелось"  Crazy
Тому що було весело. Спочатку після кроку у воду в мене з зубів вилетів октопус і поки я відпльовувався, Юка стійко очікувала від мене знаку що в мене все нормально, якого я так і не подав  Embarassed (правда досі не розумію, який сенс над водою користуватися знаками, якщо можна поговорити о_О).
Кількома хвилинами пізніше я зрозумів, як себе почуває у воді г... яке не тоне  Goof (баласту було замало і спуститися на дно не получалося зовсім)
Перша ж вправа це взагалі жорстоко: відбирати в людини її повітря Shocked
Ну а після розбору польотів із спливанням і успішного таки виконнання вправи був вже просто фан.
Висновок: треба повторити (DSD) і закріпити (OWD)  Diver
Ну і спасибі Юці за терпеливісь  Smile
PS. Чомусь думав, що вода в аквапарку чиста...
ПовідомленняSpiro © 04.12.09 23:51:32    

Daishi написав(ла):
Хочу ще Smile Дякую Андрію, Валєрі та Сергію за хорошу компанію та гарно проведений час!
Вот так всегда а про Мишу  - SPIRO так вскользь мимолетом Sad  Кстати где фотография моя с тобой!!!

Daishi написав(ла):
Футболка нам правда не грозить, ну але "не очень то и хотелось"Тому що було весело. Спочатку після кроку у воду в мене з зубів вилетів октопус і поки я відпльовувався
Не засмучуйтесь Юка казала, що ви не самі гірші ЛОХО-ДАЙВЕРИ.
Я такого надивився за свою практику.
На курсі за звичай розказую всі ці байки.

Lili написав(ла):
Якщо так пояснювали значить попадалися повні олені.
Навіть собі не уявляєте яки ОЛЕНІ попадаються. Тому я завжди так розжовую щоб потім меньше паритись. Зато потім дуже приємно, що люди шарять та в них виходить.
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU