Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Рівенський АСК

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дропзони України (та близького зарубіжжя) Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVazon © 08.02.10 12:59:22    

Значить новини.
Вчора відбулися збори  Рівненського АСК.
Спочатку про ціни для разників - 350 грн.
наступні стрибки по 150 грн. і так аж до 10 стрибка.
а точніше до моменту коли будуть здані питання на сертифікацю категорії "А"
Далі цінова політика така - до 1100 метрів - 80 гривень. все що вище і до 2200 метрів - 100 гривень.
Відтепер в РАСК обов'язкова сертифікація спорцменів.
Якшо немає сертефікатів  - стрибаєш по цінах початківців, тобто по 150 грн.
Це стосується і сертефікатів категорії "Б". віпригав 50 стрибків - зробив сертефікат "Б" - стрибаєш по цінах спотсменів.
Не зробив - стрибаєш по  150 грн.

Також, всі хто робили сертефікат в РАСК, але не здали відповідей на питання, мають здати їх. інакше ці сертефікати  на аеродромі Воронів вважатимуться недійсними. а одже стрибки будуть по все тих же 150 гривень.

Отакі не дуже веселі новини.

ПовідомленняПавло_Т © 08.02.10 15:21:49    

Де знайти теорію по сертифікації категорії "А" ?
Підкажіть, будь-ласка!
ПовідомленняLucky © 09.02.10 10:18:39    

мда, Руля, новина ні разу не прікольна... в мене ще навіть немає сертифікату "А"...
А вище 2200 піднімати будуть?

ПовідомленняAlexxx © 09.02.10 10:53:10    

2500 - 150 грн.
Игорко, ти ще попитайся про сухий закон, ващє обалдєєшь!

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
Повідомленняшег © 17.07.10 17:20:31    

скажіть будьласка  в  які дні  відбуваються  стрибки  з парашутом..на даний момент...?і  чи  не змінилися  ціни  для разників...і  наступні стрибки...?
ПовідомленняMisha T © 17.07.10 20:42:10    

Все махнули за екстримом?!
300грн., следущие 2а по 150, дальше за личные заслуги по 80грн... Прыгают, в основном, в суб. и воскр..  Приезжай, проветришся.
P.S. Ну и жара, буду в трусах прыгать.

ПовідомленняKraVik © 06.08.10 16:36:31    

За попередніми даними, на базі Рівненського АСК (аеродром Воронів) з 19 по 22 серпня 2010 року буде проводитись Відкритий Чемпіонат Рівненської області по Класичному Парашутизму.
ПовідомленняKraVik © 09.08.10 8:03:51    

Змагання перенесені на крайній тиждень серпня ... Точну дату напишу коли буде достовірно все відомо.
ПовідомленняLucky © 04.08.13 16:15:23    

Стрибав на цих вихідних в РАСКу Good
вчора ввечері було 4 підйоми, сьогодні зранку тільки 1, бо Ан-2 поламався і дальше не хотів летіти.
А в цілому там все як завжди, правда появилось багато нових облич  Good

Повідомленняdolphin © 04.08.13 18:00:53    

яб зїздив в кінці серпня, що там з орендою зараз?
ПовідомленняАндрей Шок © 04.08.13 18:19:39    

Lucky написав(ла):

Стрибав на цих вихідних в РАСКу Good

А яка ціна там зараз на стрибки з орендою дубів / крил та зі своєю системою?

ПовідомленняLucky © 05.08.13 10:49:43    

Оренда 20 грн / стибок, техніка є наскільки я знаю та що і була, тобто з крил ПО-16 ну і дуби Sad
Тобто бажано з своїми крилами приїжджати.
Стрибки вартуєть 150 грн — все що вище 1200 (приблизно так). ТОбто я пригав з 1500, 1800 і 2200 і ціна була 150 грн.
Приємний факт є той, що 2200 є завжди коли погода довзовляє, тобто коли хмари вище 2200.

Ще хочу повідомити про неприємну подію яка сталась в суботу.

Віталік Пясецький, aka hapuga невдало приземлився і отримав компресійний перелом хребця Sad
Я спостерігав за його приземленням, заходив він нормально, хоч мені здалось що після 4 розвороту засильно розігнав купол, а при самому приземленні не встиг зробити подушку і самою жопою як не в’їбався в землю... Sad Ми зразу підбігли до нього, йому зробили укол обезболююче і відвезли в лікарню.
Хороша інформація така, що лікарі кажуть що через 2 місяці все буде повінстю ок і зможе пригати знову.
Сам Віталік пояснив, що в нього вилетіла клеванта з рук і поки він її схватив подушку робити було пізно.

Дуже добре що він поправиться, але 2 місяці він буде валятись на ліжку, тобто не буде ні ходити нормально ні працювати.
Кому не байдуже, може помогти фінансово:

ПРИВАТБАНК
4149 4378 2059 0204
Пясецький Віталій Анатолійович

ПовідомленняWXP © 05.08.13 17:40:33    

Дуже шкода Віталіка  Shocked Знаючи аеродром в Рівному там можна летіти і летіти, але ось яка халепа!!! Як правило чп стается з тими пар-ми які маючи 100-300 стрибків і начитавшись і надивившись приземлень в Дубаї думають що вони прилетіли тільки що звідти і починають ВИ_СЬ!!! В Дубаї починають свупити над океаном!!! а не над казармою!! Тому перед тим як щось робити подумайте Друзі чи готові Ви до Цього зі своїми 12,5 стрибками і чи здивуете ви когось ще крім лікарів!!! З повагою Я.
ПовідомленняAlexGL © 24.03.14 0:09:24    

Рівненському АСК на минулих вихідних розпочався стрибковий сезон 2014!

В клубі відбулося дуже багато позитивних змін. До керівництва клубу залучено досвідченого київського інструктора Олексія Шарадкіна (думаю, це ім’я не потребує реклами). Від тепер у Рівненському АСК на постійній основі будуть відбуватися стрибки з висоти 3000 м. (!!!). Для зручності парашутистів літак буде обладнано поручнем та підножкою. Також для першоразників будуть виконуватися Тандем стрибки, а також навчання по програмі AFF. На аеродромі будуть створені всі умови для розвитку сучасних видів парашутного спорту — Групової Акробатики (RW) та FreeFly, ну і звичайно для бажаючих стрибати класику є величезний паралоновий мат. Ріггерскі послуги від компанії SWS. Після стрибків веселе дозвілля у компанії спортсменів-парашутистів зі всієї Західної України. На аеродромі буде працювати бар та готель.

Детальніше з цінами та додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті клубу www.rask.rv.ua
або у темі клубу на парашутному форумі skycentre.net http://www.skycentre.net/index.php?showtopic=16257

ПовідомленняSelenia © 27.03.14 10:56:47    

Что сейчас с арендой: какие системы и цены?
Есть ли бонусы за привезённые тандемы?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дропзони України (та близького зарубіжжя) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU