Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Допоможіть новенькому!

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 6 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняНаталі © 11.03.09 17:46:40    

taras32, твоє питання адресоване для Батька ZIPPO, проте не можу не вставити своїх 5-ти копійок: коли вибираєш заняття для душі варто спробувати і те, і те щоб порівняти. І саме тут, о диво, крім твого ентузіазму (аплодисменти Clapping  Clapping  Clapping ), мають значення ще декілька факторів: гроші, час, відстань. (В цьому місці можеш намалювати трьохвекторну схему і починати займатися тим, що зійдеться в точках з найменшими затратами, тобто прямують до нуля - хай математики мене поправлять). Маю на увазі, що стрибок з парашутом ти можеш отримати у Львові (Цуневі), що зекономить гроші, час і відстань. За решта екстрім-розвагами прийдеться кудись їхати, що несе додаткові витрати часу і грошей. Тому підбий підсумки і вперед за пригодами.
ПовідомленняSt_Лuсuця © 20.03.09 15:11:39    

слухайте... хочу запити про перший раз, Goof він відбудеться пліч-о-пліч з молодим мускулястим іструктором Angel чи  самостійно (хоча в будь-якому разі я не програю Yahoo Smile
ПовідомленняНаталі © 20.03.09 15:14:52    

Very Happy дивлячись як ти хочеш щоб було вперше, якщо хочеш з молодим і мускулястим, то шуруй на Бородянку, а якщо самостійно, то можеш і в Львові стрибати LOL
ПовідомленняLucky © 20.03.09 15:24:57    

St_Лuсuця, для першого разу полюбому треба молодого симпатичного мускулястого інструктора, який створить відповідну довірилву обстановку, свічки, червоне вино, при бажанні з пелюстками троянд і весь такий фен-шуйSmile)). Самій не раджу - бо тіки з інструктором може получитись пристрастний перший раз.Smile)

В любому випадку, ти не програєш, бо в нас тут пів-сайту молоді мусчкулясті інструтори - справжні мачо!  Very Happy
І я тош прикольний інструктор! так що пиши в лічку!Smile)

ПовідомленняFistashka © 20.03.09 15:33:24    

St_Лuсuця написав(ла):
хочу запити про перший раз, він відбудеться пліч-о-пліч з молодим мускулястим іструктором чи самостійно (хоча в будь-якому разі я не програюSmile

а це запитання про парашути чи ...  LOL  LOL  LOL

яке запитання- такі й відповіді.

та якщо серйозно і про парашути - то я б радила стрибати без інструктора. Надійніше, дешевше і кайфу більше  Smile
ПовідомленняZippo © 20.03.09 15:33:26    

St_Лuсuця написав(ла):
перший раз, він відбудеться пліч-о-пліч з молодим мускулястим іструктором
В Lviv eXtreme club-і можна не тільки пліч-о-пліч а й сексуальніше Sex LOL
ПовідомленняSt_Лuсuця © 20.03.09 15:59:37    

Але ви всі дотепні, хоча я й для себе дещо черпнула Yahoo

lucky написав(ла):
В любому випадку, ти не програєш, бо в нас тут пів-сайту молоді мусчкулясті інструтори - справжні мачо!  
І я тош прикольний інструктор! так що пиши в лічку!Smile)
Є тема "9 травня" зголошуйтесь молоді і мускулясті!! Goof

ZIPPO написав(ла):
В Lviv eXtreme club-і можна не тільки пліч-о-пліч а й сексуальніше
а у вас сервіс дійсно хороший,ще й до того ж різноманіття постуг... Goof
ПовідомленняANGELo © 20.03.09 17:18:04    

ЙПТ! Ну і разврат! Shocked  Yahoo
ЗІ: як ще не порубали вас. Ксеня-а-а-а! Наталі-і-і-і!!!! Нафлудили тут. Mad Тему читайте, а не "я хочу перший раз...та ще й "відбудеться пліч-о-пліч з молодим мускулястим іструктором  чи  самостійно".
ЗІ2: St_Лuсuця єслі шо - захаді. Embarassed  Angel

ПовідомленняNewcomer777 © 03.04.09 13:13:48    

Плечо к плечу с инструктором - занятие достаточно бестолковое! Даже (ДАЖЕ!!!!) на Бородянке  - инструктор будет сзади, ты - спереди.  Embarassed  Сколько их не уговаривайте попробовать как-нибудь по-другому - ни за что не согласятся!  Razz
ПовідомленняUnSeeN © 03.04.09 17:27:32    Первый прыжок

Скажите пожалуйсто как я могу осуществить прыжок, если я с г. Ужгорода, т.е. в основном затруднительно появляться на "подготовку" т.е. 2 дня нужно появляться.. Нельзя ли просто приехать и прыгнуть ?Smile
ПовідомленняНаталі © 03.04.09 18:37:59    

UnSeeN, ти можеш зателефонувати і домовитися з інструкторами про проведення підготовки на дату стрибка. В такому випадку підготовчий інструктаж буде проведено в день стрибка уже на дропзоні.
ПовідомленняUnSeeN © 03.04.09 20:41:09    

понятно, спасибо....наколько я понял эт дополнительная плата будет?  всётаки забераю время интруктораSmile
ПовідомленняJiva © 11.04.09 16:08:20    

Привіт усім, вибачте може повторююсь, але хотів дізнатись які умови зараз у Лвівському аероклубі, які ціни, які літаки працюють, яка парашутна техніка, і вже роспочато сезон у Львові  чи ні ?
ПовідомленняVictorT © 12.04.09 1:27:20    

UnSeeN написав(ла):
наколько я понял эт дополнительная плата будет?

Нет. И вообще, всё чаще стали практиковать подготовку непосредственно на аэродроме, видимо, это станет правилом.

Jiva написав(ла):
може повторююсь,

Естественно Very Happy

Jiva написав(ла):
які ціни,

Попробуй читать.

Jiva написав(ла):
які літаки працюють

ЯК-12 , ЯК-18т, ЯК-52, L-200

Jiva написав(ла):
яка парашутна техніка

Д5, Д6,  Д1-5у.

Jiva написав(ла):
вже роспочато сезон у Львові  чи ні ?

Да.

ПовідомленняJiva © 13.04.09 11:40:24    

а парашюты типа крило есть в наличии, ато мне не интересно на дубах,
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 6 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU