Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Допоможіть новенькому!

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняdima33 © 14.05.07 18:45:11    Допоможіть новенькому!

Як, що, де і куда в Львівському АСК. Скільки коштує перший прижок, що треба мати для прижка, яку вагу і т.п.,і т.д ? Одним словом все, шо стусується до першого в свому житті прижку

Завчясно благодарний !
ПовідомленняZippo © 14.05.07 18:56:56    

http://extreme.lviv.ua/?tp=publications&publ2_code=160
уважнішим треба бути Wink

Повідомленняdima33 © 14.05.07 19:36:24    

Подякував
Повідомленняmartin © 09.06.07 9:46:01    

Всім привіт... я дуже хочу стрибнути з парашутом... живу у львові... скажіть будь-ласка, скільки це мені буде коштувати?,де найкраще ппреший раз стрибнути? коли можна попробувати(як найскорше)?, чи приймете до себе дєлітанта?)... відпишіть будь-ласка!!!!...
ПовідомленняHoks © 09.06.07 23:28:22    

Дивись пост Зіппо вище. Якщо з"являться питання після прочитання того, що вже написане на сайті, то задавай без вагань. Та сам розумієщ, відповідати на ті питання, що вже мають відповіді на сайті - витрата і нашого і твого часу  Twisted Evil  Smile  Smile
Повідомленняyura_84 © 15.06.07 8:56:24    

Підскажіть, чи на слідуючий четверг, п'ятницю (21.06, 22.06) можна буде пригнути  LOL , чи можливо АСК вихідний Mad
ПовідомленняZippo © 15.06.07 15:39:39    

yura_84 Ну в четверг, п'ятницю ти точно не стрибнеш бо стрибають по суботах та неділях Wink . Ну а на рахунок будуть не будут, що тут скажеш...
Справа в тому що наш рідний АСК забив болт на львівських парашутистів, ну не хоче він гроші заробляти НЕ ХОЧЕ. Якшо так далі піде, то ми остаточно перебазуємося на інші ДЗ, де за кожного парашутиста боряться і роблять все для того щоб він повернувся, бо це гроші і то не малі Wink . Як можна серйозно сприймати інформацію коли дзвониш в середу у клуб і запитуєш чи будуть стрибки і тобі говорять що БУДУТЬ, ти приходиш в пятницю на попередню підготовку всіх до того обдзвонюєш з радісною інформацією на рахунок стрибків а тут тебе ОБЛАМУЮТЬ по повній програмі (і виявляється що за 3 разом тебе вже серйозно не сприймають), і коли реально є стрибки вони ДИВУЮТЬСЯ чому це так багато людей приходило, дзвонило а на аеродром приїхало на пальцях можна порахувати. Ми ше цей місяць потерпемо, але якщо так далі буде ...

ПовідомленняHoks © 16.06.07 0:03:07    

Ги-ги LOL LOL LOL Зіппо, ти офігееш, але Едуард просив дати інфу на сайті, що наступного тижня приги будуть 4 дні підряд! (бу-га-га-га-га)

Я вам чесно скажу, за інших обставин, ця інформація викликала б тільки суперпозитивні емоції, бо для нашого аеродрому 4 дні підряд - це АЦЦКІ БУГИ!!!

Але наразі, інфа  про "буги в Цуневі" викликає нервовий сміх. І сміх стає істеричним, коли я думаю, що буде, коли я цю інфу вивішу на сайт, а потім напишу "Соррі, панове парашутисти! Черговий на...б" Embarassed

Ще б трохи і мене б "панове парашутисти" порвали на труси, хоч я до інфи не маю жодного відношення  LOL  LOL  LOL

Я ду-у-уже сподіваюсь, що ситуація зміниться, на краще, бо ми всі починали на львівському аеродромі і у кожного є що згадати хорошого.
Але парашутерам  треба пригати  (ну це ж треба !!!), щоб щось вміти, і якщо ця вимога ЛАСК здається занадто жорсткою, то всі ми попереходимо на інші ДЗ і фіг нас хтось побачить в городецькому районі Smile

А тобі моя порада: хочеш стрибнути у Львові, телефонуй в будь-яку середу в ЛАСК, проходь попередній інструктаж і чекай. Хто-зна скільки чекатимеш, але я тебе хочу заспокоїти, навіть на нашому аеродромі деколи першоразники стрибають Smile Головне, щоб тобі терплячка не скінчилась Wink
ПовідомленняZippo © 16.06.07 0:12:00    

LOL  LOL  LOL

Змінено: Zippo (16.06.07 11:07:06)
Повідомленняyura_84 © 16.06.07 8:42:26    

Тобто, якщо я пройду підготовку в четверг і п'ятницю, я можу пригнути тільки, наприклад через місяць  Mad .
ПовідомленняNevesta © 16.06.07 23:23:50    

привіт. а скажіть будь ласка я хочу стрибнути з парашута так як я ше ніразу не стрибала то з якої висоти мене напривлять стрибати.і чи можна новачку з найвищої висоти з 1 разу стрибнути Very Happy
ПовідомленняANGELo © 17.06.07 0:59:40    

Nevesta
Як пише одна чудова людина "уважнішим треба бути" Smile
Інформація по даній темі за наступними посиланнями. Будуть питання, на які не знайдеш (-те) відповідь - будь-ласка, запитуй(-те).

http://extreme.lviv.ua/?tp=publications&publ2_code=160

Висота стрибка не менше 900м. Цієї висоти вистачить, щоб перелякатися, прозріти від того, що життя все-таки ЧУДОВЕ разом з нашою Матінкою-Землею, згадати всі матюки, і навіть залишиться час на отримання задоволення від всього вищенаписаного.
ЗІ: ...поки долетиш - все висохне. Very Happy
ПовідомленняANGELo © 17.06.07 1:08:23    

LOL  не обов'язково, можеш і через два. Якщо пощастить - три.  Wink  Жарт. Є два фактора: 1. людський; 2. природній (точніше - погодній). За "законом підлості" не завжди (особливо останнім часом) ці фактори доповнюють один одного. Але все ж таки стрибають, тому пропоную не впадати у відчай, і набратися терпіння і слідкувати за новинами на сайті. Ось останні чутки про Бугі-Вугі-Цунегугі на 4 дня всім надали оптимізму, тому приєднуйся до нас, Оптимістів. Тим паче, що без нього краще не стрибати. Smile Ссс
ПовідомленняHoks © 17.06.07 2:46:06    

Nevesta: на самом деле прыгать с парашюта с высоты 900 метров очень опасно Smile лучше с парашютом.

С первого раза можно также и с 4 тысяч метров прыгнуть. Для этого достаточно поехать в Киев на ДЗ "Боробянка" и заплатить около 100 Евро. тебя "привяжут" к пузу инструктора и вы прыгнете вместе. Преимущество этого способа в том, что ты ощутишь реально около 40 сек свободного падения, и во вторых тебе ни за что отвечать не надо будет - все сделает инструктор: парашют откроет, приземлится в нужном месте и т.д.. Тебе надо будет только получать удовольствие от скорости, низлежащих красот и всего остального. Минус - приличная стоимость.

Если цена несколько обескураживает или хочешь все сделать сама, то прямой путь прыгать с высоты до 1000 метров с парашютами Д5 или Д1-5у. Такого рода прыги можно делать и на нашем аеродроме Smile
ПовідомленняNevesta © 17.06.07 10:24:18    

окі! дякі Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 8
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU