Lviv eXtreme club


Стат ті

04.01.2008
Для тих кому не сидиться дома (або печери Млинки)
(кімнатним створінням не читати)

Що робити, коли на вулиці "зюзя" і на п'яти наступає депресняк? Можна, як всі білі люди, подзвонити своїм друзям і піти на пиво, або дискотеку, a ще краще заїхати на "чайочок" до дівчини, нема? Цього ми явно не лікуємо. Ось ми з Lviv eXtreme club "не ищем легких путей" і все робим через одне місце Отож, розігнавши "таракани" у своїй голові, перебераєм всі ймовірні і неймовірні варіанти активного відпочинку, а саме: стрибки з парашутом (погода не шепче), в Карпати йти (тоже дубак), сплавлятись по річці (не сезон), на лижі ще заранувато.

Залишається одне - ПЕЧЕРИ. Виявляється, там завжди стабільно одна і та ж температура 9-10 градусів незалежно від пори року. Те що нам треба. Тепер набираємо чарівне слово google і “вуаля”. Тернопільська область не так вже і далеко, як здається, якихось там 130 км. до Тернополя і десь 90 км до самих печер. Але в процесі виявляється, що там не одна печера, багато. В яку ж податися? (печера “Оптимістична” (розвідана довжина ходів більше 217 км), “Голубі Озера” (121 км), “Млинки” (більше 28 км), “Кришталева” (23 км), “Вертеба” (9 км)). Як правило, всі лізуть в прямому розумінні слова, в Млинки, не плутати з млинцями, які готує мамуся, ням-мм-м-м, ням-ням, але то вже інша п'янка :lol: Наш вибір впав на Млинки. А тепер трохи нудної історії. Відкрита вона випадково селянами, які видобували гіпс в 1960 році. Ви запитаєте “Чого ж всі пхнуть саме туди?” Хмм... Треба тих людей запитати, які туди їздять немов по свячену воду. Особисто мені подобається там тому, що поряд (в Тернополі) живе конрад Любчик з шайкою таких же “критих” як і я, які такої події просто не прогавлять. Також не може не радувати різноманіття маршрутів, які кожного разу все нові і все складніші і складніші... Чого варті тільки одні сексуальні колінця нашої Оксанки, ги-ги. Доречі, про різноманіття маршрутів можна переконатися ось з цієї карти. Хоча нам ця карта так потрібна як "зайцеві стоп сигнал" (карта Млинок)

Ну що, подивилися? Я вже навіть здогадуюся, що за вираз обличчя у вас, мабуть з розряду "смотрю в книгу вижу фигу". Повірте, ви не одні такі, ги-ги. Думаю, що ось ця карта стане у пригоді вам більше ніж попередня (карта дороги до печери).

З добиранням розібралися, тепер перейдемо до болючого питання, а саме фінансової сторони поїздки. Скажу вам чесно, не таке воно вже і болюче. Давайте порахуємо (голі факти). Якщо їхати зі Львова, то на бензу з кожного піде десь по 50 грн. З житлом проблем нема ніяких, місцеві вже цей бізнес вкурили і поставили на рівень. Тепер тільки йде змагання в кого халупа краща. Ось приблизна картина місцевого "Гранд готелю".
Тепло, м'ягко, затишно, навіть паркет є і коштує це все задоволення 15 грн/ніч. Хоча ночувати колись на "нарах у Андрюхі“ було просто супер, основне компанія. Після ремонту, думаю, в тебе буде не гірше, а може, ще й краще. Але і це ще не все, з нових фішок додалося ще й те, що можна (зазделегідь) домовитися з господинею помешкання (п. Аня моб. 8-067-71-21-884) про те, що вона буде вам готувати смачну чи то вечерю - 12 грн, чи то обід - 15 грн. Для прикладу, цього разу нам подавали на вечерю рис з тюфтельми + салат. Також не забули про солодкий стіл (печеня, вафлі, цукерки...) ясне діло, що під чайочок. А на обід була зупка, на друге - макарошки з котлетами (меньше хліба більше м'яса), що не могло не радувати + знов ж таки солодке. Ця вся трапеза супроводжувалася під дикий регіт від анекдотів господині, яка, як я зрозумів, знає їх достатньо. До речі, господар обіцяв скоро доробити сауну, яка на 70% вже готова, ось це буде справжня тема! І так, проблему з житлом і хавлом рішили, йдемо далі.

Спорядження.

В чому ж лізти в ті печери? Ну, звісно, що не в костюмі від Вороніна, а в чомусь, що не шкода буде забруднити і навіть порвати.

Якщо такого нема,то беремо будь-що. Якщо у вас нема що вдягнути, то ви можете все позичити за певну суму: 15 грн комбінезон, 15 грн ліхтарик, 15 грн екскурсія. А якщо у вас є щось з перелічених предметів, то мінус 15 грн.

Підіб’ємо підсумок - в середньому:
дорога - 50 грн;
житло - 15 грн/доба;
вечеря - 15+обід-12грн;
одна екскурсія 15 грн, (як правило йдуть на 2-3), будемо рахувати 2 екс/30 грн.;
оренда ліхтаря і комбеза 2 екс./60 грн.

P.S. Хіба це не вартує цих щасливих обличь, :] побачених красот (кристалів) і незабутніх фото? А ще як подорозі заїхати у новоспечений АКВАПАРК і відмокнути в джакузі, то гарантую, ви будете задоволені прожитим уікендом і купую нових вражень.

Для тих хто в "танку", ги-ги.


1. Пит.: Чи може мене там завалити, придавити камінням?
Від.: Як казав Андрій, (інструктор) "все що мало впасти, вже давно впало, але і палка раз в рік стріляє"
2. Пит.: Скільки часу триває одна екскурсія?
Від.: Залежить все від кількості, маршрутів, фіз. стану групи. Як правило 2-4 год.
3. Пит.: Якщо у мене раптом, як в тій пісні "сіла батарейка"?
Від.: Не хвилюйтесь. В орендних ліхтарях дають завжди нові батарейки, яких цілком достатньо. Навіть, якщо у вашому власному вони здохли, то у інструктора завжди є запасний коплект.
4. Пит.: Чи можна буде крутити в печері?
Від.: Категорично заборонено :evil: та й навряд чи вам там захочеться це робити, так як не буде ні часу, ні бажання, повірте мені на слово.
5. Пит.: Якщо я раптом захочу в туалет?
Від.: М-да! якщо, ще по маленькому, то півбіди, інструктор постарається найти місце. Якщо друге, хм-м, навіть не знаю що вам сказати...
6. Пит.: Чи є вода в печері і чи можна її пити?
Від.: Так є. Вода, здається, є у чотирьох місцях. Пити не то що можна, а треба. Але чи буде вода саме на вашому маршруті, це треба уточнювати вже в інструктора.
7. Пит.: Чи можна буде у печері відламати бодай один малесенький кристал на пам'ять?
Від.: Ні не можна, :evil: тому що, якщо кожен так буде робити, то вже на наступний рік небуде чого туди лізти. + сам кристал немає ніякої фінансової цінності. А щоб на його місці виріс бодай 1 мм. потрібно вже 100 р.
8. Пит.: Чи можу я застряти у якомусь проході? Якщо так, то, що робити?
Від.: Звичайно, що можна, але це не смертельно, до того ж спочатку ви будує мати екскурсію легкого (широкого характеру проходи), а вже наступні будуть підбиратися індивідуально під склад групи. Для геть зовсім "Кличків" завжди найдеться обхідна стежина. Пригадується мені, що підчас проходу під назвою "ФАНТАЗІЯ", дійсно було над чим пофантазувати
9. Пит.: Якщо я раптом не туди пішов і заблудився?
Від.: Правило номер ОДИН - СТОЯТИ НА МІСЦІ!!! Це полегшить роботу інструктору і зекономить час та нерви вам, і йому.
10. Пит.: Навіщо воно взагалі мені потрібно?
Від.: Сидіть дома, дивиться discovery channel

Більш детальнішу інформацію про ціни, проживання, доїзд та наступні поїздки ви найдете на форумі у розділі Спелеологія / Діггерство / Археологія.

Також тут можна глянути наші фотографії поїздок 24.03.07-25.03.07 та 10.11.07-11.11.07.

Zippo
© 2001-2021, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU