Lviv eXtreme club


Стат ті

19.07.2007
Екстремальний кліп

Цими днями у Львівському авіаційному спортклубі презентували кліп "на мотор", знятий у небі - під час стрибків із парашютом.

У кліпі ефектно і динамічно показані просто таки захопливі речі у виконанні львівських парашютистів - стрибки з літака, акробатика у вільному падінні, маневри під куполом, точне приземлення. Фільмували його два оператори: на шоломі одного була закріплена відеокамера, якою він знімав у польоті, другий оператор провадив зйомку з літака.

"Є кілька систем стрибків з парашутом: десантування "у хвіст" літака - для початківців і вихід "на мотор" - для професіоналів, - пояснив нам режисер кліпу Валерій Рукавішніков. - Я вирішив саме так назвати кліп, бо у ньому йдеться про акробатику у небі справжніх майстрів. Кліп "на мотор" задумано як веселий розважальний ролик, переглядаючи який глядачі могли б відчути емоції парашутиста під час стрибка. Сподіваюся, мені це вдалося. Це вже не перший кліп парашутистів Львівського авіаційного спортклубу. Минулорічний чорнобілий ролик "Закрутка" львів'яни виставили на одному із найпопулярніших американських ектремальних сайтів, і він став дуже популярним у світі. А проте, за словами Валерія Рукавішнікова, ці кліпи знято насамперед для того, аби популяризувати парашутний спорт серед українців. Усі охочі можуть "стягнути" кліп "На мотор" зі сайта Львівського авіаційного спортклубу http://extreme.lviv.ua/

Максим БАЛАНДЮХ, «ЕКСПРЕС»
© 2001-2023, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU