Lviv eXtreme club

Друзі та партнери


Sky sport Rivne
http://rask.rv.ua/

Sky sport Rivne - Рівненський авіаційно-спортивний клуб


Все о парашютном спорте в Донбасском регионе!Все о парашютном спорте в Донбасском регионе!
http://skydiving.lugansk.ua/Exway_project Exway Project
http://exway.ru/

Данный проект создан в целях и для пропаганды здорового, активного образа жизни и просто времяпрепровождения. Команда ExWay предполагает знакомить посетителей с наиболее интересными событиями в мире экстремального спорта, участниками или свидетелями которых мы стали.


Західне авіаційне товариство „СКАЙ – ГРУП”
http://sky-group.org.ua/

Західне авіаційне товариство „СКАЙ – ГРУП” створене з метою розвитку авіаційних видів спорту. Ми - команда однодумців, яка проводить набір і підготовку бажаючих “перевірити себе небом”, здійснює організацію та проведення стрибків з парашутом на території Західної України, популяризує їх серед молоді. Проводимо підготовку молодого поповнення для Збройних Сил України, спортсменів-парашутистів для участі у змаганнях різних рівнів, виховуємо у молоді почуття патріотизму та любові до Батьківщини. Ми налагодили співпрацю з Міністерством оборони України, Товариством сприяння оборони України та іншими силовими структурами для досягнення спільних цілей: об’єднання і збільшення лав людей, для яких НЕБО – це сенс життя.


paraSKIF.com  Парапланы, полеты на парапланах в Крыму, обучение paraSKIF.com
http://www.paraskif.com/

Парапланы, полеты на парапланах в Крыму, обучение


Дайвінг клуб НЕМО - все для дайвінгу та підводного полюванняДайвінг клуб НЕМО
http://nemo.lviv.ua/

все для дайвінгу та підводного полювання


Интернет-магазин Gorgany.com
http://www.gorgany.com/

Тут Ви зможете замовити туристичне та альпіністське спорядження, одяг, взуття, все, що необхідно для приємного відпочинку та пригод. Ми відкриті 24 години на добу, 7 днів на тиждень.http://explorer.lviv.ua/

Сайт присвячений дослідженню індустріальних та військових об`єктів, підземель та колекторів. Викладено багато матеріалів по краєзнавству та історії Львова.


Форум любителів пригод на свіжому повітрiФорум любителів пригод на свіжому повітрi
http://www.beskyd.lviv.ua/Львівський Volkswagen КлубЛьвівський Volkswagen Клуб
http://www.volkswagen.lviv.ua/

Клуб власників автомобілів Volkswagen. Новини, фото- та відеогалерея, довідка, форум.


Все про стадіон у Львові. Будівництво стадіону онлайнstadion.LVIV.ua
http://stadion.lviv.ua/

Все про стадіон у Львові. Будівництво стадіону онлайн. Сайт призначений для висвітлення подій на будівельному майданчику поблизу кільцевої дороги у Львові, де постане новий стадіон-красень, який прийматиме матчі EURO-2012.


Алтимат фризбі у ЛьвовіАлтимат Фризбі у Львові
http://frisbee.lviv.ua/

Фризбі (frisbee) - це міжнародна назва "літаючої тарілки". Може називатись також фрізбі, фрисбі та фрісбі. Алтимат або алтимейт (ultimate) - це командна гра з фризбі, яка чимось нагадує дитячий піонербол. Щоб грати в алтімат фрізбі (ultimate frisbee) потрібно мати гарну реакцію, моторність і витривалість.


Psihov Group - пейнтбол во Львове и областиPsihov Group
http://strike.psihov.net.ua/

Пейнтбол во Львове и области
Код нашої кнопки:

Lviv eXtreme club - экстремальный портал
львовских парашютистов и не только <a href="http://extreme.lviv.ua/" title="Lviv eXtreme club &#151; экстремальный портал львовских парашютистов и не только"><img src="http://extreme.lviv.ua/images/banner_88x31.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Lviv eXtreme club &#151; экстремальный портал львовских парашютистов и не только"></a>

Код нашого банера:

Lviv
eXtreme club — экстремальный портал львовских парашютистов и не только <a href="http://extreme.lviv.ua/" title="Lviv eXtreme club &#151; экстремальный портал львовских парашютистов и не только" width="88" height="31" border="0"><img src="http://extreme.lviv.ua/img/b468.gif" alt="Lviv eXtreme club &#151; экстремальный портал львовских парашютистов и не только" /></a>
© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU Яндекс цитирования