Lviv eXtreme club


Новини

06.11.2003
Експансія повітряної активності на екрани TV

Повітряна екстремальна активність Львівщини вражає команду "Х-ПАНСІЇ" другий рік поспіль. Життя саме керує: із ким та коли ми вперше робитимемо щось. А статистика свідчить, що це "щось" ми дебютно втілюємо саме із з Lviv extreme club'ом.
Три дні у Львові ми втиснули у рамці однієї програми. Усе поступово та закономірно. Так, знову Львів і знову повітряна активність: від надлегкої авіації - планерів, крізь фігури вищого пілотажу на ЯК-52 до дебютного польоту Миколи на повітряній кулі. Та не менш дебютного дропу Ганки "краплею". Ну, ви ж знаєте, що таке "крапля". Так, це стрибок - стрибок із парашутом. Удвох. Буль... буль... і полетіли.
На СТБ у неділю, 9 листопада, о 12:30 - екстремальний проект "Х-ПАНСІЯ" + слідкуйте за повтором у середу, 12 листопада, ближче до опівночі.
Не спи!!!

22.10.2003
"X-ПАНСІЇ" - 1 рік... Скоро

"Х-ПАНСІЯ" почала плідно готуватися до свого ювілею, відсунувши всі телевізійно-творчі процеси "на потім". На тиждень. Так, 26 жовтня - нам 1 рік! І ми паримося лише цією думкою. Адже відповідальність то яка! :-)
А поки, усе гарнесенько обмізкуваши, вирішили, що за рік найдушевнішою програмою та головним - саме екстремальним - здобутком став телестрибок Ганки з повітряної кулі. Ось і маєте можливість, до ефірного річного звіту "Х-ПАНСІЇ", узріти цю програму ще раз.
Отже, у недільне 26 жовтня, о 15:10 - стрибок із парашутом з аеростату "аквафреш" на очах загартованих мешканців Львівщини!!!
Вітання з будь-якого приводу пишіть на форум або за власними адресами ведучих: ganna@stb.ua и avtor@stb.ua :-)

10.10.2003
"Х-ПАНСІЯ" у вирі бистрин H(2)O

Від Південного Бугу на Вінниччині, крізь Прут у Яремчі, до різномастих та різнострумних, знаних та невідомих, гірських річок українських Карпат.

Від верткого родейного каяка, через слаломні байдарки та каноє, на ріднесеньку бабульку-тайменьку та дідка - напівсаморобного пращура рафта - катамаран.

Пенопласт як лакмус прогресу. Також плавзасіб. Шолом плюс рятжилет - і на пороги. Розковбас!

Водний розковбас протягом усієї програми. У неділю, 19 жовтня, о 15:20. Повтор - 22 жовтня, у середу, після опівночі на СТБ. Не спати!!!

10.10.2003
Х-ПАНСІЯ знову у нас в гостях.

4-5 жовтня 2003 року екстремальна передача Х-ПАНСІЯ знову була у гостях у Lviv eXtreme CLUB! Щог з цього вийшло - Ви напевно зможете побачити у одній з найближчих передач. А наразі пропонуємо невелику підбірку фото у нашій фотогалереї про вищеописану подію.

Також хочеться привітати Руслана Ільківа та Дмитра букатевича з освоєнням нової техніки - з пересадкою на крило. Хлопці - так тримати. Бажаємо вам голубого неба, робочого купола та м'яких посадок.

07.10.2003
Розпочався рейтинг Українських парашутних сайтів.

На skydiver.com.ua розпочато рейтинг екстремальних сайтів. Це є досить таки не поганий шанс заявити нам про себе з Вами. Тому прохання до всіх, хто не байдужий до розвитку екстремальних видів спорту у Західному регіоні України - прголосуйте за нас, натиснувше наступне посилання:Наперед вдячні Вам за те, що Ви віддали свій голос за нас.

25.09.2003
Про проведену акцію з Львівськими масмедіа і про продовження сезону.

Як уже повідомлялося раніше 20 вересня 2003 року на аеродромі "Цунів" було проведено акцію з Львівськими масмедіа. В результаті цього 34 Львівські журналісти вперше у своєму житті здійснили стрибок з парашутом. Чи сподобалося їм це чи ні - судиди Вам з їхніх публікацій, які тепер доступні і на нашому сайті.

Пропонуємо Вашій увазі наступні враження наших журналістів:

Повернення з небес. Стрибок із парашутом робить людину кращою. - Ярина Коваль, Львівська газета, 2003 рік вересень, 22 (№253)

Запам'ятайте нас такими! - Інна ПУКІШ, "Високий замок", 2003 рік, вересень, 22 (№2612)

Падаю раз, падаю два, падаю три-и-и... - Олена Лань, "Високий заок", 2003 рік, вересень, 25 (№181(2613))

Так само хочеться зауважити, що стрибки на цьому тижні, 27-28 вересня 2003 року відбудуться у звичному для всіх режимі. Арендований літак поки що є на місці і нікуди не полетів. Тому для тих, хто ще не встиг відчути себе справжнім екстремалом є ще один шанс зробити це на аеродромі "Цунів". Запрошуються усі бажаючі.

17.09.2003
Можливе завершення сезону у Львівському АСК

Ось і літо закінчилося і парашутний сезон майже завершився. Хоча як правило стрибки у Львові продовжуються до перших чисел листопада, поки погода зовсім не зіпсується. Виникає запитання - так чому парашутний сезон завершився? Відповідь: парашутний сезон завершується у зв'язку з тим, що стрибати не буде з чого. Літак, з якого зараз здійснюються стрибки арендувався з Тернополя, і тепер він повинен повернутися на Тернопільщину, бо того вимагають обставини. Літак Львівського АСК так і не вдалося відремонтувати по причині того... не будемо про сумне. Тому зараз запрошуються всі бажаючі здійснити стрибок з парашутом, бо в цьому році у Львівському АСК стрибки 21-22 вересня можуть бути крайніми. Хочеться так само зазначити, що на цих вихідних запрошено пресу та телебачення на аеродром, щоб журналісти могли поближче познайомитися з екстремальними видами спорту. Приїзджайте на цих вихідних у Цунів, і Ви цікаво проведете свій вільний час.


123456789101112131415161718
© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU