Lviv eXtreme club


Новини

24.02.2004
 

З великим сумом повідомляємо про смерть всім близької і дорогої людини.
22 лютого 2004р. в автомобільній катастрофі загинула Іра Шатковська - наше Сонечко, Душа нашої великої парашутної та гірськолижної братії. Впродовж багатьох років ми знали Іруську і були з нею завжди разом - і на землі, і в повітрі ...

Пом'ятай, що від нині навіки
будеш жити у нашій душі.
Стань у Небі Ти ангелом світлим
І від бід нас усіх вбережи.

І завжди Твоя посмішка мила,
Що на мить не лишала уста
Буде Сонечком ясним світити -
Зігріватиме наші серця ...


Фотоальбом Іринки Шатковської

19.02.2004
По результатам зборів парашутистів.

Як повідомлялося раніше 17 лютого 2004 року у приміщені Львівського АСК відбулися загальні збори парашутистів, на яких обговорювалися питання пов'язані з початком нового сезону. Сказано було багато і вислухано було багато. Скільки є людей - стільки є думок. Але один висновок зробити можна - парашутні стрибки у цьому сезоні у Львівському АСК знаходяться під великим знаком запитання. Що буде далі - покаже час. Слідкуйте за розвитком подій на нашому сайті.

13.02.2004
Незабаром почанок нового парашутного сезону!

Не за горами початок нового парашутного сезону. У зв'язку з цим у вівторок 17 лютого 2004 року у приміщенні Львівського АСК, яке знаходиться за адресою м.Львів, вул. Левицького 84, о 18:00 відбудуться загальні збори парашутистів. На зборах будуть обговорюватися питання пов'язані з парашутним сезоном 2004 року. Будуть визначені дні занять по підготовці парашутистів-початківців та спортсменів-парашутистів. Додатково буде надана інформація що до необхідних документів, які будуть потрібні для виконання парашутних стрибків. Запрошуються усі бажаючі. Явка членів клубу обов'язкова.

Орг. комітет "Lviv eXtreme CLUB!"

10.02.2004
Вийшов у світ другий номер журналу "Скайдайвер"

Говорять, що другий стрибок дається важче, ніж перший. "Скайдайвер" свій другий стрибок зробив - перед вами другий номер журналу. Подія для нас знакова. Тим більше що ми, знаючи, важкий характер "другого стрибка", не стали зупинятися на досягнутому, а, так би мовити, ускладнили програму. Видання збільшило об'єм, розширився список рубрик і тем, якісно змінився рівень поліграфії.

У вступному слові до пілотного номера була позначена мета проекту - донести найсвіжішу і актуальнішу інформацію про парашутний спорт всім, хто хоче відкрити для себе щось нове. Це відповіді на питання, поради, інформація про сучасні парашутні системи… Проте ми вирішили жити не тільки дмен сьогоднішнім і розширили рамки -- ввели рубрику "Історія", де будуть розміщені розповіді про те, як стрибали десять, двадцять, п'ятдесят років тому. Адже, як відомо, без минулого немає справжнього і майбутнього.

Ми прагнемо так підбирати матеріал, щоб він був корисний і цікавий всім - і новачкам, і професіоналам. Те, що "Скайдайвер" знаходиться на правильному шляху, свідчить безліч прохань оформити підписку не тільки з України, але і країн СНД, Прибалтики. Отже читайте журнал і …пишіть. Ми відкриті для всіх, тому раді будь-якій співпраці.

Адже це наш загальний парашутний світ - світ неба, висоти і вільного польоту…

Юлія Лисенко, керівник проекту.

22.12.2003
Про новий журнал "Скайдайвер"

До уваги любителів екстремальних видів спорту на Львівщині. Обіцяний безкоштовний примірник першого номеру журналу "Скайдайвер" вже доступний у Львові. Для того, щоб його отримати, необхідно написати листа за адресою zvod@ukr.net або передзвонити за телефоном 8-0322-972920, після чого Вам буде повідомлено де і коли Ви зможете отримати примірник журналу.

Поспішайте, кількість примірників журналу є обмеженою !!!

24.22.2003
Як природа може здивувати!

Хто би міг подумати, що 22-23 листопада 2003 року будуть настільки сонячні та теплі дні. Це була віддушина для всіх любителів парашутного спорту на Україні. Парашутна активність на минулих вихідних, враховуючи що це кінець листопада, була на високому рівні. Якщо проаналізувати статистику роботи Українських дропзон, то ми побачимо наступну картину:

Бородянка - субота 4 підйоми, неділя 12!!! підйомів;
Цунів - субота 2 підйоми, неділя 1 підйом.
Як працювали інші дропзони, ми нажаль інформацією не володіємо, але з приведеної статистики видно, що парашутний спорт на Україні існує і продовжує розвиватися.

Зрозуміло, що Бородянку та Львів порівнювати не можна. На Бородянці за минулі вихідні було здійснено 16 підйомів, а у Львові лише 3. Така мала кількість стрибків у Львові пов'язана лише з тим, що кількість бажаючих стрибати була настільки мізерною, що її вистачило лише на три підйоми. У зв'язку з такою малою активністю, 22-23 листопада 2003 року можна вважати офіційним закриттям парашутного сезону у Львові. З інформації, яка надана Львівським АСК, парашутні стрибки у цьому сезоні припиннені і будуть відновлені лише у наступному році.

Фотозвіт про роботу дропзони "Цунів" буде опубліковано 25 листопада у нашій фотогалереї.

19.11.2003
Можливе продовження сезону у Львові.

Традиційно склалося, що на початку листопада парашутний сезон у Львові як правило закривається аж до весни. Але в цьому році традиції повинні бути порушені. На цих вихідних 22-23 листопада 2003 року Lviv eXtreme CLUB! організовує стрибкові дні. Запрошуємо всіх бажаючих, не тільки спортсменів, але і парашутистів-початківців, здійснити стрибок з парашутом. Поспішайте, можливо це одні з крайніх стрибків у цьому році у Львові. Судячи з прогнозу погоди: на суботу 22 листопада, тиск 735-737 - це добрий тиск для Львова, тобто на хорошу погоду, без опадів, малохмарно, температура +9 +11, як ви бачете досить тепло і вітер 1-3 м/с - ідеальний вітер для першоразників. Запрошуються усі бажаючі. Не забудьтеся відвідати попередню підготовку, яка як завжди відбудеться у четвер 20 листопада 2003 року за звичною адресою: вул. Левицького, 84.


123456789101112131415161718
© 2001-2023, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU