Lviv eXtreme club


Новини

26.07.2006
77 років Радянському парашютизму.

26 липня багато років тому почалася епоха радянського парашутизма.
26 липня 1930 року група радяньских льотчиків під керівництвом Мінова впервше виконала стрибки з багатомістного літака. Цей день прийнято вважати початком масового розвитку парашутизму в Радянському Союзі.
У 1929 році Мінов виїзжав в Америку для ознайомлення з роботою парашюуно-рятувальної служби, де виконав декілька стрибків з парашутом, повернувшись на Батьківщину керував проведенням перших учбових стрибків з парашутом в авіаційних частинах нашої країни.
До речі у 1911 році Гліб Євгенійович Котельников винайшов перший в світі РАНЦЕВИЙ парашут. Пізніше він допрацював свій винахід і через деякий час в нашій краіні почали використовувати ранци конвертного типу, приблизно як ранци Д-1-5у.

P.S. А 22-го липня нарешті у Львові відкрився парашутний сезон, найближчим часом будуть викладені фото у фотогалерею.

19.06.2006
Викуплено домен extreme.lviv.ua

Повернено старий домен extreme.lviv.ua, на якому раніше існував цей сайт. Домен extreme.webest.net залишається, як дзеркало.

15.06.2006
Почалося відтворення сайту

Нарешті почалося відтворення сайту Львівського екстрім-клубу, який так довго пробув у небудті. Поки що багато різного роду помилок, неправильних лінків, та просто ще незалитих файлів. Також, оскільки сайт створювавася в той час, коли ще про оптимізацію сайтів під різні бровзери ще не було мови, він не дуже добре відображається у броузерах, відмінних від Internet Explorer. Все це буде поступово виправлятись. Також на сайті багато застарілої інформаціїї, з поновленням якої я самотужки не впораюсь. Було би добре, як би до поновлення та підтримки сайту були також залучені працівники та члени клубу і взагали будь-хто, хто має час, можливість та бажання чимось покращити сайт. Як складеться подальша доля сайту, залежить і від Вас також.

05.11.2004
Стрибки з парашутом у Тернополі

Як стало відомо з достовірних джерел, в недалекому майбутньому можливе відкриття дропзони у Тернополі, що може стати альтернативою для Львова. Львів, який завжди був центром парашутизму у Західній Україні, в цьому році повністю здав свої позиції. За цілий рік не було здійснено ЖОДНОГО стрибка з парашутом у Львівському АСК. Тому поява недалеко від Львова альтернативної дропзони дуже хороша ідея.

Літальний арарат: Ан-2 (той самий, що працював у Львові у 2003 році), інструкторський склад: той самий, що працював у Львоі у 2003 році, техніка: Д1-5у для першоразників.

Також перед відкриттям дропзони плануються показові виступи Львівських спортсменів-парашутистів.

30.08.2004
Положення про 3-й КУБОК УКРАЇНИ з групової акробатики

Як повідомлялося раніше в період з 4 по 8 вересня 2004 року буде проводитися 3-й КУБОК УКРАЇНИ з групової акробатики. Але тільки зараз стало доступне положення про ці змагання, яке і ми пропонуємо Вашій увазі. Його можна прочитати на нашому сайті у розділі публікації під назвою Положення про 3-й КУБОК УКРАЇНИ з групової акробатики.

19.04.2004
Бородянка - рулєз форева!!!

17-18 квітня 2004 року Львівська команда по груповій акробатиці "Air Speed Lviv" відкрила сезон у повному складі на аеродромі "Бородянка", що знаходиться під Києвом в асоціації ПАРА-СКУФ. Протягом вихідних було здійснено 15 підйомів на висоту 4200 метрів за допомогою літака Л-410. Хочеться відмітити високий рівень організації парашутних стрибків асоціацією ПАРА-СКУФ. Якщо ви серйозно вирішили зайнятися парашутним спортом - Вам необхідно звернутися саме в ПАРА-СКУФ. Побільше б на Україні таких місць і ситуація з парашутним спортом почне виправлятися у кращу сторону. Всі бажаючі можуть звернутися в асоціацію ПАРА-СКУФ і пройти курс навчання прискореного вільного падіння (AFF) або здійснити стрибок з тандем-майстром. Більш детальну інформацію можна отримати за координатами, які наведені нижче. А ми в свою чергу пропонуємо фотозвіт про поїздку у нашій фотогалереї.

24.03.2004
Початок парашутного сезону у Львівському АСК.

Як стало відомо зі слів начальника Львівського АСК Усова Василя Юрійовича в понеділок 29 березня 2004 року в приміщенні авіаклубу о 18:00 розпочне свою роботу мандатна комісія Львівського АСК. Парашутистів, які готові стрибати у новому парашутному сезоні, запрошуємо на здачу заліків та отримання допусків на 2004 рік. Про приблизний початок сезону у Львівському АСК буде повідомлено в понеділок.


123456789101112131415161718
© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU