Lviv eXtreme club


Новини

02.02.2007
Офіційні збори парашутистів

16 лютого 2007 року о 19 год будуть офіційні збори парашутистів.

01.02.2007
Журнал "ProXtreme"

Як вже декому відомо, в Україні почав видаватись новий журнал "ProXtreme", присвячений екстріму в будь-яких його проявах (сайт журналу www.prox.com.ua). Вже вийшли п'ять номерів, дехто з наших парашутистів вже мав змогу з ними ознайомитись – відгуки тільки позитивні ;). У лютневому номері, який вже поступив у продажу, опублікована стаття про B.A.S.E.-jump з Фороських скель, який виконав Олексій Росляков, а березневий номер буде присвячений парашутизму в деталях. Також в березневому номері буде стаття про наш Львівський парашутний клуб.

Тут є невеличкий анонс публікацій у березневому номері: www.prox.com.ua/0307.php

На жаль, у Львові цей журнал поки що не надійшов у роздрібну торгівлю (сподіваємося, що найближчим часом ця ситуація буде виправлена, можливо, при Вашій участі), тому ви можете оформити підписку на журнал. Інформацію про те, як оформити підписку, Ви можете подивитись тут.

Альтернативний варіант отримання журнала для проживаючих у Львові або Тернополі - замовити його в нас. Детальніше дивіться на форумі.

Але всеж таки, незважаючи на можливість замовити журнал в нас, я пропоную оформити підписку на журнал, про що сказано вище. Це буде зручніше и для вас, і для нас.

Для жителів інших міст інформація про точки продажу журналу є тут.

Для тих, хто зацікавлений у співпраці, інформація про можливі способи співпраці є тут.

19.01.2007
Офіційні збори парашутистів

1 лютого 2007 року о 18 год будуть офіційні збори парашутистів.

Друга новина - нарешті почали готувати новий дизайн сайту.

І новина номер три - ми прийняли участь у рейтинзі сайтів парашутної тематики на dropzone.com. Це є досить таки не поганий шанс заявити нам про себе з вами. Тому прохання до всіх, хто не байдужий до розвитку екстремальних видів спорту у Західному регіоні України - проголосуйте за нас, натиснувше наступне посилання.

04.01.2007
Фото року 2006

За підсумками 2006-го року за статистикою переглядів визначилися три найпопулярніші фотографіі.

Перше місце.
Не відбувшийся зимовий стрибок.
На фото зліва направо: Ігор, Валєра (ZIPPO), Іра, Андрій, Вітя (VictorT).
Оператор: Сергій (ANGELo).

Друге місце.
Відділення від АН-2. Завдання - затримка 15 секунд.
На фото: Вітя (VictorT).
Оператор: Валєра (ZIPPO).

Трете місце.
Пілот і парашутистки.
На фото зліва направо: Аня, Едуард Зенонович, Ліда.
Оператор: Вітя (VictorT).

11.12.2006
Закриття сезону 2006

Вчора, у неділю 10 грудня, відбулося закриття сезону 2006-го року. На жаль, погода нас не порадувала, була дуже низька хмарність, та йшов дощ, тому стрибки вчора так і не відбулись. Отже, вітаємо усіх з наступаючими святами, і бажаемо продуктивно провести час до наступного сезону (побільше назбирати грошиків на стрибки у 2007-му році :D). Про початок нового сезону будуть повідомлені всі, хто зареєстрований на нашому форумі (тому тим, хто ще не зареєструвався на форумі, раджу це зробити). Після різдвяних свят плануються загальні збори, на яких будуть виришені питання з зимовими заняттями та проходженням ВЛК.

Також, 5-го січня 2007-го року (п'ятниця) о 19:00 в клубі (або біля клубу) відбудуться неофіційні збори, з метою поспілкуватись, обговорити подальші плани, взнати точно на рахунок офіційних зборів а також попити пива, кави (на смак).

20.08.2006
Обращение ко всем, кто меня знает и кто со мной прыгал

Вот, пришлось воспользоваться сайтом в своих личных целях.

Я потерял мобилку, и соответсвенно, все контакты, поэтому просьба сконтактировать со мной или сдесь в форуме, или в аське 739996 или на емейл kastorskiy(собака)gmail.com

На всякий случай, если кто-то помнит меня только визуально, размещаю свою фотку.

Так же, поскольку я улетаю 3-го числа, было бы неплохо, если бы мне до этого времени попересылали на емейл или передали при личной встрече фотографии и видео, которые были сделаны во время наших прыжков, для того, чтоб я повыкладывал их на сайте.

02.08.2006
Сьогодня день аеромобільних війск України, більш відомий як день ВДВ

76 років тому під Воронежем вперше провели навчальний парашутний десант, який продемонстрував швидкість і переваги десантних частин та заснував традицію святкування.

І хоча вже 13 років українські десантні війська називають аеромобільними, десантники святкують цей день, як і раніше: купаються у фонтанах, рвуть на собі смугасті тільняшки і голосно співають пісень. Міліція відпочинку “ветеранів” не заважає, а наступного дня підраховує збитки.

P.S. В фотоальбом викладені фотографії за 22.07.2006 та 30.07.2006. Також у розділ відео викладений новий відеокліп, знятий 30.07.2006.

P.P.S. І трохи оффтопу про себе :) В цей день, 02.08.2003 відбувся мій перший стрибок.


123456789101112131415161718
© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU