Lviv eXtreme club


Новини

24.04.2007
До 1 травня необхідно сплатити вступні та членські внески у ФПСУ

Всі парашутисти, які бажають у цьому році сертифікуватися або виступати на змаганнях національного рівня, повинні бути чи стати членами ФПСУ.
Внески потрібно сплатити до 1 травня 2007 року, як дійсним членам ФПСУ, яким потрібно сплатити тільки членський внесок у розмірі 70 грн, так і новим членам, які бажають вступити до ФПСУ, і яким потрібно сплатити і вступний, і членський внески у розмірі 120 грн.
Реквізити для банківського перерахунку та більш детальну інформацію дивіться на нашому сайті тут.

19.04.2007
Свіженька статейка про парашутні приги

Приємно, що у засобах масової інформації з'являється інформація про стрибки з парашутом у контексті, з якого випливає, що це не тільки екстремальний, але й надзвичайно захоплюючий вид спорту. Нещодавно Тетяна Мешко в цьому плані нас порадувала у своїй статті „В книге «Рекордов Украины» пять львовян-парашютистов”, з якої ми, з приємним подивом, взнали про земляків-рекордменів. Окремо нас порадувало ще й те, що у своїй статті авторка посилається на наш сайт extreme.lviv.ua :) Статтю можна прочитати у „Комсомольській Правді у Львові” від 6 квітня 2007 року та на нашому сайті тут.

16.04.2007
Тепер в нас є свої "фірмові" футболки

Ті, хто був на відкритті сезону, вже бачили на нас футболки с логотипом клубу. Ті, хто не бачив, найближчим часом зможуть побачити їх у нашій фотогалереї, або в будь-які наступні стрибкові вихідні на аєродромі ;) Нажаль, партії в 50 штук все одно не вистачило для всіх бажаючих. Але, як вже хтось міг помітити, в нас з'явився інтернет-магазин, в якому також можна замовити футболки. Це виходить дорожче, ніж купляти футболку в нас з замовленної оптової партії, але є варіантом швидкого отримання футболки вже зараз. Ми також плануємо ще замовляти оптові партії, але як саме буде відбуватись цей процесс, щоб було зручніше і вам і нам, ми ще не вірішили. Бажаючі отримати футболки можуть відмітитися у форумі. Також ми плануемо розширяти асортимент і не обмежуватись лише одними футболками.

16.04.2007
Cезон 2007 відкрився!

14.04.07 нарешті відкрився так довгооічікуваний сезон. Весь день (крім ранку) погода нас не радувала, вітер досягав 10-ти метрів за секунду. Тільки від вечір вітер зменшився, і встигли зробити тільки 2 підйоми. Бажающих стрибнути було багато, тому всім стрибнути на жаль не вдалось. Найближчим часом в фотогоалерею будуть викладені фото з відкриття.

11.04.2007
Оновленя на сайті (можливі глюки та незручності)

Вже давно було заплановано оновити дизайн то провести реструктурізацію сайту. Але в звязку з нестачею часу зараз викладаеться не доведений до логічного завершення дизайн та структура. Тому подальші доробки будуть робитись вже в процессі, на живому сайті. Зокрема, форум і фотогалерея ще взагалі не перероблювались. Деякій час можливі різні глюки та інші незручності. Просимо віднестись з терпінням і розумінням.

27.03.2007
Відкриття сезону 2007

Відкриття сезону у Львівському АСК планується 14 квітня 2007 року.
Всім бажаючим стрибнути з парашютом вперше (або тим, хто вже стрибав пару раз, але не є спортсменом) обов'язково потрібно пройти попередню підготовку, для чого їм необхідно буде прийти в клуб Львівського АСК за адресою Левицького 84, о 17:00 12 квітня (четвер). Буде проведена теоретична підготовка та наземна підготовка, тому одяг та взуття беріть віповідне (щоб було зручно висіти у підвісній системі та стрибати). Також бажано не забути паспорт (або пам'ятати серію та номер).
Спортсменам, які хочуть стрибати 14 квітня, необхідно прийти до клубу 13 квітня (п'ятниця) о 19:00.
P.S. Бажано уточнити цю інформацію за телефоном 8 0322 750591, на випадок якихось змін. Найзмістовніше це буде зробити 12 квітня (четвер) в обід.

19.02.2007
Початок курсів у львівському АСК

19 лютого 2007 року у львівському АСК розпочинаються курси парашутистів. Курси будуть відбуватись по понедільках, середах і п'ятницях. Курси можуть відвідувати всі, не тільки ті, хто пройшов ВЛК. Для тих, хто пройшов ВЛК, явка обов'язкова. По закінчені курсів будуть складатися заліки.


123456789101112131415161718
© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU