Lviv eXtreme club


Новини

05.07.2011
Катамаранінг Чорним морем

Плавання вздовж узбережжя Чорного моря на катамаранах відбулось на початку липня. Команда на двох катамаранах мала можливість помилуватись красою кримських пейзажів з моря. А тим, хто там не був, доводиться лише кусати лікті дивлячись на фото і читаючи звіти наших мандрівників.

26.06.2011
Зорбінг у Винниках

В кінці червня вперше було організовано клубну поїздку на зорбінг. Зголосилось більше півсотні людей і загалом слід вважати, що цей захід пройшов вдало. Тим більше, що на зорбінг клуб вибирався вперше. Більше інфи знаходиться в відповідній темі.

Відео з зорбінгу:
1. "Большая стирка" від Zippo
2. "Зорборатив" від Jurassic

13.06.2011
Ювілей! Львів Екстрім клубу 5 років!

Нашому клубу вже 5 років! Не перестаю дивуватись, як за такий час з кількох однодумців виникла така величезна группа друзів і давно вже не тільки львівських, які пройшли разом "і Рим, і Крим"(с) Відбувалось це все дійство на "обриві Гавчика" під кіловат музики, з купаннями, качелями ну і ріками горівки, пива і т.д. Прочитати, як це було можна у відповідній темі.

30.05.2011
Сплав по Дністру. Відкриття сезону.

В кінці травня традиційним маршрутом від с. Нижнів до с. Устечко було відкрито сезон сплавів Дністром. Цей сплав слід відзначити  досить високою температурою (+30 у тіні) і кількома стандартними подарунками духу Дністра (казанок, шорти, мобільний телефон). Звіти учасників сплаву можна перечитати на форумі, а з фотографіями ознайомитись в галереї.

12.07.2010
Сплав по Дністру. Відкриття сезону.

З 9 по 11 липня було відкрито сезон сплавів по Дністру. Незважаючи на песимістичні прогнози, сплав видався захоплюючим. Ознайомитись зі жвавими дискусіями з цього приводу і прочитати відгуки учасників можна в відповідній темі. Також можна переглянути фотозвіт і відео від нашого Тарантіно Зіппо.

28.06.2010
Похід чорногірським хребтом

В кінці червня планувався похід по Чорногорі. Нажаль, повністю пройти запланований маршрут (смт. Лазещина - г. Говерла - в. Брескул - г. Пожижевская - в. Данциж - в. Туркул - оз. Несамовите - Заросляк) группі не вдалось через дуже складні погодні умови (лише двоє учасників групи піднялись на Говерлу). Тим не менше, враження від походу залишились цілком позитивними. В цьому можна переконатись у відповідній темі.

31.05.2010
Поїздка в Олешківську пустелю

З 28 по 31 травня відбулась поїздка в найбільшу в Європі(!) пустелю, відому під назвою "Олешківські піски", що знаходиться сході від Херсону. Детальніше про поїздку, маршрут і враження учасників можна прочитати в темі, подивитись на фотках і щоб вже повністю пройняло, подивитись кліпчик.


123456789101112131415161718
© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU