Lviv eXtreme club


Новини

25.11.2002
X-ПАНСІЯ в гостях у Lviv eXtreme CLUB!

Бажання бути першим! Це атавістичне відчуття разом із голодом, страхом та статевим прагненням рухає світ уперед. Дарма, що шлях цей лежить крізь засади й підломи.
Ми так довго готувалися, пиляли 8 годин до Львова двома машинами, знімали увесь світовий день чотирма камерами, як Ганка Ващенко ПЕРША з українського жіноцтва пірнула в безодню з повітряної кулі під парашютом. І ось вже наприкінці подорожі за столом і за чарками нам розповідають, що першою вітчизняною шаропутисткою була інша краля...
Та ми перші, хто зазняв це на телекамери і має намір показати по телевізору.
Отже, 30 листопада, в суботу, о звичній 13:30, на телеканалі СТБ у програмі "Х-ПАНСІЯ" дивіться: СТРИБОК ДІВЧИНИ ІЗ ПАРАШУТОМ З АЕРОСТАТУ "АКВАФРЕШ" НА ОЧАХ ЗАГАРТОВАНИХ МЕШКАНЦІВ ЛЬВІВЩИНИ!!!

Фоторепортаж про цю подію можна переглянути у нашій фотогалереї.

21.11.2002
Екскурс в історію: "Висадка на Північний полюс"

15 квітня 2000 року о 10:32 за Київським часом вперше в історії Українського парашутизму відбулася висадка на Північний полюс. В цій акції приймали участь 22 парашутиста. Пропонуємо Вашій увазі відеорепортаж про цю подію з нашої відеогалереї, який нам був люб'язно наданий Юрієм Кліменко. Йому нещодавно пощастило зробити та оцифрувати запис цього відеосюжету з телевізійного каналу УТ-1. Бажаємо Вам приємного перегляду.

12.11.2002
Трохи літа в кінці осені!!!

Кажучи відверто такого тепла в кінці осені ніхто не сподівався. Дивлячись на температуру повітря і безхмарне небо тебе одразу, як справжнього скайдайвера, тягне на висоту. Хоча сезон у Львові був закритий, наш тепловий аеростат завжди готовий піднятися на висоту на радість парашутистам. Що було і зроблено. До нас в гості завітала екстремальна програма "ЕКСПАНСІЯ". Було відзнято репортаж про стрибки з повітряної кулі. Незабаром дивіться на каналі СТБ в одну з наступних субот о 13:30 передачу "ЕКСПАНСІЯ", яка Вам повідає, що таке стрибки з теплового аеростата і як це насправді чудово та неповторно. Про конкретний час виходу передачі буде додаткове повідомлення на нашому сайті. Слідкуйте за анонсами новин.

І, нарешті, саме головне. Вітаємо Юру Матала з виконанням 100 стрибка!!! Нарешті це здійснилося. Насправді перед закриттям сезону у Юри було 99 стрибків. Для виконання 100 стрибка ми вирушали на Бородянку. Але там нас підвела погода. Але ці теплі листопадові дні подарували Юрі шанс здійснити свою маленьку мрію, свою першу сотню. І він цей шанс не упустив. ЮРА - ще раз вітаємо тебе і бажаємо тобі чистого неба та робочого купола!!! Незабаром на нашому сайті з'явиться відповідний кліп під назвою "МАТАЛА-100". Слідкуйте за анонсами новин.

26.10.2002
Сезон у Львівському АСК закритий.

25 жовтня 2002 року всі спортсмени-парашутисти Львівського АСК були поставлені перед фактом, що сезон у рідному клубі закритий. Керівництво клубу дає наступні пояснення: у зв'язку з різким похолоданням можливі збої у роботі парашутної техніки. Додати до цього більше немає чого. Lviv eXtreme CLUB! запрошує всіх бажаючих провести наступні вихідні дні 2-3 листопада в Києві на Бородянці. По всім питанням, щодо організації поїздки можна звернутися, написавши листа, за адресою zvod@ukr.net, або передзвонивши по телефону 8-(0322)-97-29-20, питатися Ігора Звоздецького.

21.10.2002
Чемпіонат Львівської області з класичного парашутизму

19-20 жовтня 2002 року у місті Львові було проведено початок відкритих обласних змагань по класичному парашутизму. Змагання проводилися по вправі "Індивідуальні акробатичні стрибки", та по вправі "Групові стрибки на точність приземлення". Участь у змаганнях, нажаль, приймали тільки спортсмени Львівського АСК. Несприятливі погодні умови не дозволили повністю відіграти змаганя. Було виконано лише один стрибок по вправі "Індивідуальні акробатичні стрибки", та два стрибки по вправі "Групові стрибки на точність приземлення". Наступного тижня 26-27 жовтня 2002 року змагання будуть продовжені. Результати будуть опубліковані по завершенню змагань.

01.10.2002
5-ий кубок ім. М.А. Федоренко

З 23 по 29 вересня 2002 року в місті Сімферополі відбулася 5-та відкрита першість по парашутному спорту на точність приземлення вдень та вночі на кубок ім. М.А. Федоренко. Участь у змаганнях приймали команди з багатьох міст України: з Києва, Дніпропетровська, Донецька, Львова та власне господарі змагань. Слід зауважити, що представники Львівської команди зайняли почесне четверте місце та вибороли кубок під назвою "За волю до перемоги". Фоторепортаж про ці змагання можна буде незабаром переглянути у нашій фотогалереї.

08.09.2002
52-й Чемпіонат України з класичного парашутизму

52-й Чемпіонат України з класичного парашутизму успішно завершився. Хлопці з Львівського АСК повернулися додому. Що хочеться сказати по результатам змагань: змагання показали, що рівень спортсменів західного регіону значно відстає від рівня спортсменів з інших регіонів України. І можливо причину треба шукати не в самих хлопцях, а у відношенні місцевого керівництва до розвитку парашутного спорту. В цьому році у Львові на розвиток парашутизму не виділено жодної копійки. Достатньо проаналізувати список учасників цьогорічних змагань і стане зрозуміло, що першість серед юніорів невідбулася по причині того, що юніорів було аж один :). І при тому всьому у Львові йдуть чутки, що Львівський АСК у цьому році припине своє існування. Запитань є море. Кому це вигідно і для чого це все потрібно. Будемо надіятися, що вистачить розуму керівництву Львівського АСК зберегти ЄДИНИЙ у Західній Україні працюючий авіа-спортивний клуб.


123456789101112131415161718
© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU