Lviv eXtreme club


Новини

26.05.2003
НАРЕШТІ!!! Сезон у Львові відкрився!!!

Вітаємо всіх любителів парашутного спорту. Сезон у Львові відкрито!!! 24 травня 2003 року відбулися перші стрибки на аеродромі Цунів.

Загалом за два дні було виконано 7 підйомів, здійснено 105 стрибків, 40 чоловік перший раз у свому житті здійснили стрибок з парашутом.

У зв'язку з тим, що наш літак знаходиться на ремонті, ми арендуємо борт з міста Рівне, тому наступні стрибки планується провести 7-8 червня 2003 року. Запрошуємо всіх бажаючих на нашу дропзону у Цуневі.

Фоторепортаж очікуйте найближчим часом.

23.05.2003
У Львові 24-25 травня планується відкриття парашутного сезону.

24-25 травня 2003 року у Львові планується відкрити парашутний сезон. Цю подію з нетерпінням чекали всі спортсмени-парашутисти та початківці вже не один місяць, адже весна видалася теплою та сухою. Таку велику затримку у відкритті сезону викликав ураган, який пройшов теренами Львівської області і саме через нашу дропзону. Літак, який здійснює роботу з парашутистами був сильно пошкоджений, що у свою чергу унеможливило стрибки з парашутами. Щоб продовжити роботу парашутистів керівництво Львівського АСК прийняло правильне рішення - орендувати літак.
Отже 24-25 травня 2003 року Львівський АСК запрошує всіх бажаючих здійснити самостійний стрибок із парашутом. До зустрічі в Цунові на аеродромі.

26.05.2003
Перший етап чемпіонату України по повітроплаванню.

З 27 квітня 2003 року по 03 травня 2003 року в місті Феодосія пройде перший етап чемпіонату України по повітроплаванню. Буде можливість пострибати з парашутом. Деталі поки-що не відомі, але бажаючим необхідно обов'язково мати при собі стрибкові документи та паспорта на техніку. Відкриття чемпіонату відбудеться 28 квітня 2003 року ввечері, з ранку - тренувальні польоти, під час яких можна буде стрибнути з парашутом. Інформація про ціни буде пізніше, ймовірно що не буде дуже дорого.

Найсвіжіші новини з чемпіонату України по повітроплаванню читайте на нашому сайті.

18.05.2003
Збори спортсменів-парашутистів!!!

ДО УВАГИ СПОРТСМЕНІВ ЛЬВІВСЬКОГО АВІАКЛУБУ !!!

В середу 23 квітня 2003 року о 19:00 в приміщенні Львівського авіаклубу відбудуться збори спортсменів-парашутистів. На зборах будуть розглядатись питання організації стрибків в цьому сезоні. Прохання до спортсменів забезпечити максимальну явку та не запізнюватись.

Нагадуємо також, що 1 травня - крайній термін сплати щорічних членських внесків в ФПСУ, в зв'язку з чим захопіть з собою 30 грн.

11.05.2003
Інтерв'ю: "Max Cohn - Generation FreeFly"

Макс Кон є шеф-інструктором "Покоління Фрі-флай" - школи польотів при парашутному клубі The Ranch Parachute Club, Нью-Йорк. Макс прийшов у парашутний спорт 7 років тому та має понад 5500 стрибків. Цього року він балотується на посаду голови USPA (United States Parachute Association - Асоціація парашутного спорту США). Dropzone.com розпитує Макса Кона про те, як він прийшов у великий спорт та про організацію, яку він збирається очолювати.

02.05.2003
Відповіді на залік

З достовірних джерел нам стало відомо, що залік не за горами, точніше він повинен відбутися приблизно в першу суботу квітня 2003 року. Враховуючи те, що в основному всі достатньо сильно зайняті люди, наш сайт починає публікацію відповідей на питання на залік. Можливо ми не встигнемо до початку заліку надрукувати всі відповіді, але постараємося це зробити. Зауважимо, що інформація береться з будь-яких доступних джерел (інтернет, конспекти парашутистів, література по парашутній підготовці і т.д. і т.п.), тому деякі відповіді будуть на іноземній мові (російській :)) ). Перелік відповідей можна знайти у розділі нашого сайту "Публікації".

24.05.2003
Питання на залік

Нарешті до нас попали питання, які будуть виноситися на залік, який повинні скласти всі спортсмени-парашутисти Львівського АСК. Цей документ називається наступним чином: "Перелік тем і основних запитань, що виносяться на залік по теоретичній підготовці за програмою №3 ЗППП-РП-90 ("Щорічного вдосконалення спортсменів-парашутистів")". Його можна прочитати в розділі нашого сайту Офіційні документи. Залишимо цей документ без коментарів, хоча декілька "теплих" слів дуже хочеться про нього сказати. Читайте і насолоджуйтеся...


123456789101112131415161718
© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU