Lviv eXtreme club


Про нас

Превед! Якщо ти це читаєш, то ти вже не такий як усі, або хочеш стати таким як МИ. Хто МИ? Ми – звичайні люди, точніше, крейзануті розгільдяїї, які цілий тиждень гнуть спину, щоб заробити трохи грошенят на активний відпочинок, без якого ми не уявляємо своє сіре, як туалетний папір, життя :-D

Чому і для кого створений цей сайт? Та хоча б навіть для одної людини, яка з нашою допомогою і без посередників (всяких там тур-фірм) отримала б інформацію, яка їй потрібна, або приєдналася до нашого клубу і разом з нами протоптувала нелегку, але захоплюючу, eXtreme-мальну стежку.

Домінуючим активним відпочинком для нас є стрибки з парашутом, хоча для декого цей відпочинок переріс у професійне заняття спортом. Запитаєте, чому саме стрибки з парашутом? Напевно тому, що "стрибки - це як секс : cпочатку страшно, а потім втягуєшся"... Потім можеш обгрунтовано аргументувати, так це, чи не так, у своїй першій зовсім несерйозній статті „Як я вивалився з АН-2, від чарівного пенделя-інструктора, на висоті тисяча метрів, а потім сказав, що зовсім не боявся, коли перший раз стрибав з парашутом”, яку ми обов'язково опублікуємо на сайті.

Але extreme.lviv.ua не складається з одних парашутів і мокрих памперсів: є, ще декілька речей, які добряче полоскотали наш мозок не тільки в небі, а й на воді, на землі, під нею! Ми намагаємось титанічно осилити хоча б якусь частку всіх існуючих цікавих видів екстремального відпочинку. Ось тому ми і продираємось через щілини в печерах, карабкаємось на вершини гір, долаємо водні перешкоди на гірських річках, катаємось на літаках з виконанням фігур вищого пілотажу. Хто вже пробував, той не забуде! Робимо, одним словом, ще багато чого іншого, про що обов'язково напишемо для вас на EXTREME-мальному сайті.

Ясно, що, може, всього ми і не осилимо, бо так може і пупок розв’язатися, та спробувати треба... Просто ми на власному прикладі намагаємось показати: щоб жити цікаво, потрібно бути активним. Бо всі ми будемо нюхати квіти з другого боку, але до того вже буде, що згадати і розказати внукам ;-)

© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС


Экстремальный портал VVV.RU